şükela:  tümü | bugün
  • tam da eski sevgili kullanımını karşıma almış, bu konuda ilerleme kaydetmişken şahane insan, güneşli uğur kolyesi ile hatırladığımız, 2.5 kiloluk gümüş bilezik/saatiyle tanıdığımız ama bir türlü pek sevemediğimiz kenan dogulu son bombasını patlattı, eski sevgili de diyememiş (benden korkmuş olacak) ex aşkım demiş. allah belanı versin kenan, kusura bakma ama bok ye ve öl hatta. (history of music'den çok fena çakacaksın sen kanımca)
    bu çabası ile kendisini madem bu ex işlerine çok fena takmış dangolluk liyakat nişanı (onlar öyle rütbe severler derneğinden geliyorlar*) ile ödüllendirmek istiyorum buradan. tesekkurler sozluk.
  • bi de muzkafa sandalın i am the bombacı sı vardır ki iki şarkı da eşit derecede yıkıcıdır
  • hani tam sıçmanın en güzel yerindeyken tuvalet kağıdının bittiğinin farkedildiği an var ya... işte o an gibi değerlisin benim için ex aşkım. paha biçilemezsin. atasay kuyumculuktan alınmış ve kredi kartına 12 taksit yapılmış 100 bonus hediye kazandıran tek taş yüzük gibisin. mideye oturan bir yumruk gibisin yani. ya da kavga ettiğin çok yakın bir arkadaşını telefonla aradığında barıştıktan sonra kapatmak için saniye sayan ve son kontörün de bitmesine 2 saniye kala telefonu kapatan adam gibisin ex aşkım...

değerini hiç bilemedim exaşkım. mark'da istememişti bizi zaten, facebook'ta deliler gibi nereden onaylanıyor bu ilişki dümeni diye aramıştık hatırlıyor musun?

tabii sen gitmeden önceydi bu tatlı anılar exaşkım. hele msn'de konuşurken senin dediğin bir şey karşısında gülmekten ağzımdaki baklavayı püskürttüğüm o an... hiç unutamam daha dün gibi aklımda exaşkım..

neyse çok yazıyor yine, lafı uzatmıyorum. liverpool'daki, katedralin karşısındaki o parkta oturuyorduk ya, sonra komşunun duvarına işiyorduk. beraber üşüyor, battaniyelere sıkı sıkı sarılıyorduk... hah işte o sırada bir amca vardı, "gençler ayıp oluyor" diyen. o amcanın ta amına koyayım be exaşkım. sana bir şey olmasın...
  • çoğunlukla taşak konusu olmasına rağmen aslında on numara bir şarkıdır. normal versiyonu da, akustik versiyonu da güzeldir. daha da ileri gideyim mi? kenan doğulu'nun en iyi 5 şarkısından birisidir kendi nazarımda :(
  • kenan doğulu'nun gayet güzel bir parçasıdır. zamanında nasıl bu kadar yerin dibine sokulmuş anlamıyorum. kenan doğulu bile özletiyor bu zamanlarını. insanı yormayan, dinlemesi gayet keyifli bir yapısı var şarkının. dinleyin, dinlettirin.
  • ingilizceyle türkçe bir arada kullanılarak ne kadar iğrenç olunabilineceğini göstermiş bir şarkı*
  • beyaz sprey boyaya sarılıp afişlerini sex aşkım şeklinde modifiye etmek istediim albüm.
  • "ex aşkım bana neler ettin
    bir ömrü bana zehir ettin" şeklinde bir nakaratı olan, olmaz olasıca kenan doğulu çıktısı.
  • yaratici bir beynin muhteşem ezgilerle bezendiği benzersiz eser bir insan güzel türkçemizi nasıl katleder sorusunun cevabı olabilecek potansiyele sahip şarkı mı ne bu...