• hala genc ve "kıpır kıpır" oldugunu insanlara gostermek için seçmiş boyle "uçuk" bir ismi. 10 yıl sonra durulurmus ve daha olgun seyler yaparmıs.. boyle diyor kenen dogulu son albumu hakkında soru soran kadına.
  • tam da eski sevgili kullanımını karşıma almış, bu konuda ilerleme kaydetmişken şahane insan, güneşli uğur kolyesi ile hatırladığımız, 2.5 kiloluk gümüş bilezik/saatiyle tanıdığımız ama bir türlü pek sevemediğimiz kenan dogulu son bombasını patlattı, eski sevgili de diyememiş (benden korkmuş olacak) ex aşkım demiş. allah belanı versin kenan, kusura bakma ama bok ye ve öl hatta. (history of music'den çok fena çakacaksın sen kanımca)
    bu çabası ile kendisini madem bu ex işlerine çok fena takmış dangolluk liyakat nişanı (onlar öyle rütbe severler derneğinden geliyorlar*) ile ödüllendirmek istiyorum buradan. tesekkurler sozluk.
  • beyaz sprey boyaya sarılıp afişlerini sex aşkım şeklinde modifiye etmek istediim albüm.
  • "ex aşkım bana neler ettin
    bir ömrü bana zehir ettin" şeklinde bir nakaratı olan, olmaz olasıca kenan doğulu çıktısı.
  • yaratici bir beynin muhteşem ezgilerle bezendiği benzersiz eser bir insan güzel türkçemizi nasıl katleder sorusunun cevabı olabilecek potansiyele sahip şarkı mı ne bu...
  • dargınlarda ben, başrollerde sen sözlerine kafa yormak ve hatta şarkının kendisini dinlemek bile bir zaman kaybından öteye gitmez. (bkz: yapmayın etmeyin canlar)
  • (bkz: ex)
    sözleri şu sekilde de anlamlı olmakta:

ex attım, bana neler etti;
    bir ömrü bana zehir etti.

şöv dünyasından bir insight.
  • ingilizceyle türkçe bir arada kullanılarak ne kadar iğrenç olunabilineceğini göstermiş bir şarkı*
  • 5,5 albümündeki akustik versiyonu gayette güzel olan şarkı.
  • tıp dilinde ölmüş aşk, kaybedilen aşk anlamına gelir.
hesabın var mı? giriş yap