şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tüm cyripto borsalardan veri çekip alım satım sinyalleri bildiriyor kullanıcılarına. değişik bi yaklaşım.

  **scam** çıkmıştır. 4$ dan kısa bir sürede 0,17 $ a düşmüş.. btcler hesaba geçmiyor gibi şikayetler ve yanıt alamayan bir yığın insan..
 • şu anda ico yapmakta olan coin.
  0.90, dan 1.3 $ a kadar olan kısım tükenmiştir. bütün borsaları tarayarak en dip ve en zirveyi tahmin ederek işlem öncesinde pozisyon almanızı sağlıyor.
  yaptığı işin henüz bir örneği yok. coin âleminin gooogle ı olabilir.
  dolayısıyla her bir coini de 2018 yılı için de rahat 100 doları görebilir. ytd.
 • exchange beta sürümünde 3 dolardan satışa çıkan coin.
 • ne olur ne olmaz diyerek 100 tane alıp köşeye attığım altcoin.. tıpkı eski zamanlara eleştiri yaparken deriz ya " dede bu arsayı o fiyata neden almadın?" diye düşündüm ve hemen aldım. elde bulunan exa miktarına göre diğer altcoinler hakkında anlık olarak al-sat diye grafik olarak bilgi vermesi, exa coinin diğer altcoinlerden farkını ortaya koymakla kalmıyor kendi başına yeni bir uygulama getirdi. diğer coinlerin nereye gittiğini görmek için exa alınır...
 • beta sürümünde her şey smooth ilerlemişti ama ıco sonrası gerçek exchange işlemlerine açılınca dalgalanmayı önlemek amaçlı ilk gün 1.40-4 usd aralığında tuttular piyasasını ve satışların hepsi 4 usd'dan gerçekleşti. son 3 gündür ise üst sınır 5 usd. serbest bırakmadıkları için coin gerçekten ulaşacağı değere çıkamamış görünüyor ve ıco'da alamayıp sonradan alanlar için bir pişmanlık oluşturmaya başladı.
 • henüz herhangi bir borsa alım satımı yapılamıyor bildiğim kadarıyla. sadece kendi siteleri içindeki exchange'de işlem görüyor. oraya da btc/eth deposit edebiliyorsunuz ama insanların bu konuda kötü tecrübeleri olduğunu okudum. henüz yeniler belki başlangıç sancılarıdır ama diğer yandan scam da olabilir.

  en iddialı oldukları ai ile al/sat sinyali vermeleri enteresan. iyi fikir gerçekten ama pratikte çalışır mı biraz gözlemek lazım. öte yandan eğer çalışıyor olsaydı kendileri köşeyi dönerdi bu ico işlerine falan girmezlerdi diye düşünüyorum.

  https://exacoin.co/#btc-xrp
 • scam'dir, bulaşmayınız.
 • scam olduğunu düşünmüyorum ama her ıco gibi bu da sancılı bir doğum yaşıyor. şu limit olayını kaldırsalar (hala 1.40 ile 5.00 dolar arasında limitli gözüküyor) çok iyi olacak. beta sürümde 8-9 dolarları görmüştü kısa bir süre içerisinde. kendi coinlerinin geleceğini zora sokuyorlar. ama birkaç haftaya kadar rahatlayacağını düşünüyorum.