• şu anda ico yapmakta olan coin.
    0.90, dan 1.3 $ a kadar olan kısım tükenmiştir. bütün borsaları tarayarak en dip ve en zirveyi tahmin ederek işlem öncesinde pozisyon almanızı sağlıyor.
    yaptığı işin henüz bir örneği yok. coin âleminin gooogle ı olabilir.
    dolayısıyla her bir coini de 2018 yılı için de rahat 100 doları görebilir. ytd.
  • exchange beta sürümünde 3 dolardan satışa çıkan coin.
  • henüz herhangi bir borsa alım satımı yapılamıyor bildiğim kadarıyla. sadece kendi siteleri içindeki exchange'de işlem görüyor. oraya da btc/eth deposit edebiliyorsunuz ama insanların bu konuda kötü tecrübeleri olduğunu okudum. henüz yeniler belki başlangıç sancılarıdır ama diğer yandan scam da olabilir.

en iddialı oldukları ai ile al/sat sinyali vermeleri enteresan. iyi fikir gerçekten ama pratikte çalışır mı biraz gözlemek lazım. öte yandan eğer çalışıyor olsaydı kendileri köşeyi dönerdi bu ico işlerine falan girmezlerdi diye düşünüyorum.

https://exacoin.co/#btc-xrp
  • scam'dir, bulaşmayınız.
  • verdikleri vaatleri yerine getirmiyorlar, az tırsmadım değil. yaklaşık 50 tane aldım, ama patlarsa da pek bir şey patlamayacak.
  • arama sonuçlarında türkçe bilgiye ulaşamayacağınız sistem.
    ortalama 1 yıllık geliştirme süreci olan sistemdir.
    aralık 2017'de kullanıma açılmıştır.
    exa coinin amacı piyasada bulunan ortalama 1400 farklı kripto para birimini analiz ederek kullanıcılarına alım-satım için sinyaller vermektir ve bu konuda kendilerini oldukça iddialı tarif etmektedirler.
    100-500 dolar arası 10 kripto para biriminde sinyal,
    500-1000 arası 20 .... vb. şekilde yatırımınıza göre sinyal adedi çoğalmaktadır.
    ilk çıktığında 3.60 dolar civarında satışa sunulan kripto para birimi.
    şu an 1.60 dolarında seyretmektedir.
    aynı zaman da geçen hafta 0,82 dolar civarında olduğundan 140 adet aldığım ve 1 haftada %80 kazandıran sistemdir.
    bitconnect tarzında bir sistem olacağını düşünüyorum.
    nerede çıkacağını bilenler için iyi bir yatırım fırsatı olabilir.
    aynı zamanda yarın girmeye çalıştığınızda (bkz: not found) ibaresiyle karşılaşmayacağınızın da garantisi yoktur.
    yabancı forumlardan araştırdığım kadarıyla fikrin oldukça yaratıcı olduğu söylenmekte, ancak ponzi olabilme ihtimali üstünde de durulmaktadır.
    küçük bir meblağ ile girilerek kenarda dursun, 3 ay sonra bakalım diyebileceğiniz coin bence, haziran 2018'e kadar 50 dolar olacağını vaad etmekteler. yani x50 kat kazanç.kulağa hoş geliyor.
    aşağıda ref. link vardır.
    üye olup sistemi gözlemleyebilirsiniz. btc alım satım sinyallerini üyelere ücretsiz sunmaktalar.

exacoin

edit : dükkanı kapatmışlar maalesef.
  • 1 hafta boyunca re-pay sistemini açarak başarısız olduklarını kabul ettikten sonra, geri ödeme yaptılar. paralarını kurtarabilenler kurtardıysa ne ala fakat bu kur fiyatlarında yatırdığınız paranın 1/10'nu filan alabiliyordunuz.

herkese geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap