şükela:  tümü | bugün
  • boş beleş bir yazar.kafa boş gelmiş.
  • selam birader,
    binanceye kayıt onaylamalarını beklemeden salak gibi , başka borsada btc yolladım . 2 gündür askıda . çıkış var ne beklıyor noluyor nerde bılınmıyor .
    bende altcoin almaya niyetlendim hersey allak bullak oldu.
    sen yardım chat sayfasını nasıl actırdın . kusura bakma yeniyim ing kötü
    yardımcı olursan seviniirm
  • 4 yıl askerlik yapmış, türk milli takımının formasını taşımış ülkeye galibiyetler getirmis lefter için bu adam türk mü başkasının adı lige verilsin diyen memlekete bir sikim faydası dokunmayan ingiliz nickli bir yobaz.

metin oktay ismi verilmeliymiş lige metin oktay senin bu yazdıklarını okusa suratına tükürürdü muhtemelen.
  • atatürkçü aydın yazar. boş beleş diyenin kendi boş adamın tekidir.
  • owencan özentisi.

o rüzgarı yıllar yılı önce owencan yakaladı yiğidim. her zaman kendin olmaya çalış. kendin olmak iyidir.
  • ince düşünceli davranmadığı için başlıklarıyla birlikte engellediğim yazar. hayrını görsün.
  • entrylerinin %87,63'ünde haklı olan yazardır.
  • (#83119523) kendi başlığına şöyle yazmış; "onun dışında bir futbol izleyicisi olarak arada rakip taraftarlarla uğraşırdım eskiden. ama olayın çok farklı yerlere gitmesinden ve türkiye'de oynanan futbolun rezilliğinden dolayı artık bu işle de uğraşmıyorum. evet, boş ve beleş işler yapmışım zamanında."

hala rezilliklerine devam edip maç başlıklarında tarla falan yazıyorsun.

volkan demirel başlığına şunu yazmış; (#85770426) "aldığı ahları uç uca eklesen burdan güneşe yol olur. evde karısı, ailesi falan yapma etme demiyor mudur acaba? bu ayının yüzünden ailesine küfürler gidiyor; cidden enteresan. hadi kendini düşünmüyorsun, evdeki aileni düşün."

aynılarını millet sana diyor sen bir kendine baksana. bir de bunun gibi tipler her boku yer yer, yok atatürkçüyüm falan diyerek muhalifliğin arkasına saklanır.
  • patolojik itsevici yazar.

(bkz: ittapar kişilik bozukluğu)’ dan muzdariptir kendisi.

edit: #86449672 hayvan sevmeyin demiyor kimse de bu kadarı hastalık gerçekten aq.