şükela:  tümü | bugün soru sor
  • boş beleş bir yazar.kafa boş gelmiş.
  • 4 yıl askerlik yapmış, türk milli takımının formasını taşımış ülkeye galibiyetler getirmis lefter için bu adam türk mü başkasının adı lige verilsin diyen memlekete bir sikim faydası dokunmayan ingiliz nickli bir yobaz.

metin oktay ismi verilmeliymiş lige metin oktay senin bu yazdıklarını okusa suratına tükürürdü muhtemelen.
  • atatürkçü aydın yazar. boş beleş diyenin kendi boş adamın tekidir.
  • kendisini tanıtan en güzel entry i ilk sıradaki arkadaş son derece kısa ve öz olarak yapmış, teneke gibi ses çıkarmaktan başka işe yaramayan boş beleş bir adam.
  • owencan özentisi.

o rüzgarı yıllar yılı önce owencan yakaladı yiğidim. her zaman kendin olmaya çalış. kendin olmak iyidir.
  • ince düşünceli davranmadığı için başlıklarıyla birlikte engellediğim yazar. hayrını görsün.
  • boşluk bir cisim olsaydı bu yazar olurdu. belki de olmuştur.
  • bugüne kadar nick altına gelen hiçbir şey için nick altıma cevap girmemiştim; ama tegmenberrendo gibi ağır bir troll'e cevap vermek elzem oldu.

öncelikle; kendisi sözlüğün geneli tarafından engelli olduğu için yazdığı şeyi şuraya bırakayım: (#83119112)

boşluk demiş; atatürkçü, atatürk'ün değerlerinin savunması konusunda atatürk'ün işaret ettiği türk gençliğinin bir ferdi olarak gerek sözlükte gerek gerçek hayatta sorumluluk alan birisiyim. bu, kime batıyorsa geçmiş olsun; batmaya devam edecek.

onun dışında bugüne kadar yazılmış olan eleştirilere de yanıt vereyim;

atatürk milliyetçiliği hariç, faşizan hiçbir milliyetçiliği savunmam; aksine eleştiririm. bu, kürt milliyetçiliği olsun, türk milliyetçiliği olsun, farketmez. bana faşist diyenler yazdıklarımı inceleseler yakından uzaktan alakam olmadığını anlarlar.

onun dışında bir futbol izleyicisi olarak arada rakip taraftarlarla uğraşırdım eskiden. ama olayın çok farklı yerlere gitmesinden ve türkiye'de oynanan futbolun rezilliğinden dolayı artık bu işle de uğraşmıyorum. evet, boş ve beleş işler yapmışım zamanında.

bu arada, nick altına yazılan yazıların bir kontrol mekanizması olmaması, canı isteyenin bir şeyler yazabildiği, manipüle etmenin çok kolay olduğu ortamda hiçbir yazarın nick altı benim için kıstas olmamıştır. bir yazar hakkında fikir edinmek isteyen, nick altlarından ziyade yazarın yazdıklarına bir göz gezdirse daha faydalı fikir edinebilir.

son olarak; tegmenberrendo, çok acınası bir trollsün. senin için üzülüyorum.