şükela:  tümü | bugün
  • sivilce ve siyah nokta gibi cilt sorunlarında etkili, meyve asitleri ve doğal tuzlar içeren peeling kremleri, yüz yıkama jelleri olan ürünleri heryerde bulunmayan doktor tavsiyesiyle tanıdığım marka.
  • cleansing foaming gel'ine 25 tl bayıldığım, saçma sapan yerlerde çıkan sivilcelerime dur demeye karar verip doktora gittiğimde önerdiği yüz temizleme markası.
  • sadece sivilceli ciltler için değil yüzün çok çabuk ve rahatça kirlendiğini düşünürsek her cilt tipi için tavsiye edilen yüz temizleme jeli. bunu kullanmaya alışınca cildiniz kullanmadığınız her gün eksikliğini hissettiriyor. yüzün yıkandığı anda o temizlik, ferahlık, yumuşaklık hissini tatmanızı öneririm. her eczanede satılmıyor, biraz pahalı gelebilir ama ufacık bi miktar bütün suratınızı köpürtmeye yetiyor. gayet uzun ömürlü kendisi.
  • bir aydir exfoliac acnomega 100 isimli nemlendiricisini kullaniyorum. dogallik seviyesi hakkinda pek bilgi sahibi olamasam da cildime cok iyi geldi. uzun sure bioderma kullanmis ve artik daha profosyonel urunlere gecmek isteyen biri olarak cok memnun kaldim. bundan sonra anti-aging nemlendirici sahibi olmak istiyorum ancak cildi icin sadece nem arayan olursa bu kremi cekinmeden alabilir.