*

şükela:  tümü | bugün
 • hatay'ın kazandığı organizasyon , expo 2021 hatay'da olacak
 • hatay'ın aldığı organizasyon.
 • hatayımızın güzel bir şekilde altından kalkacağını umduğum büyük organizasyon.

  --- spoiler ---

  olimpiyat oyunları ve fıfa dünya kupası'ndan sonra dünyanın en prestijli ve kapsamlı organizasyonu olan expo 2021'i hatay'da düzenleyeceğiz.

  dev fuarın şehrimizde düzenlenmesi ile dünya standartlarında hazırlanacak 300 dönümlük botanik bahçesi, 6 ay boyunca hatay'da diğer ülkelerin bahçeleri ile birlikte sergilenecek.

  ayrıca olimpiyatlar seviyesinde yapılacak organizasyon, hatay'a 300 milyon tl yatırım kazandırmış olacak ve kenti en az 2.5 milyon kişinin gezebilmesini sağlayacaktır.

  fuarın, kente sosyo-ekonomik olarak katkılar sağlayacağına ve şehrin yaşam kalitesinin artmasına da yardımcı olacağına inanıyoruz. hatayımıza hayırlı olsun. bu gurur hatay'ın, bu gurur türkiye'nin gururudur.

  --- spoiler ---
 • ayrıca hatayspor'u umarım süper lige ışınlayacak organizasyon
 • expo 2016 patladıktan sonra antalyalıların rezilliklerini örtmek adına hataya bok atmaya çalıştığı organizasyon.

  ya arkadaş gerçekten şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz. antalya yapamadı ya türkiye'de neden başka bir şehre veriliyormuş. başka bir yer yapamazmış. iyi de bu kadar imkan varken bu işi beceremediniz diye koyulan hedefler doğrultusunda herhangi başka bir şehir başarılı olamayacak diye bir kural yok. kendi beceriksizliğinizi lütfen başka bir yeri kötüleyerek unutturmaya çalışmayınız. şahsen ben 2016'ya gittim gezdim (hatay standını ve evini de ziyaret ettim) bu kadar yatırıma rağmen kötüydünüz, net. bahanelerinizi de kabul etmiyorum kusura bakmayın. hatay başarısız olursa bahanesi olur ama antalya'nın bahanesi olmaz. deminden beri bahane üretiyorsunuz. devlet bütün imkanlarını seferber etsin siz başarısız olun sonra da biz yapamadık başka yere vermeyin niye veriyorsunuz onlar da yapamaz diye ağlayın. bu ülke istanbul, ankara, izmir ve antalya'dan ibaret değil. eğer böyle dönüşüyorsanız doğuda dağa çıkan insanlara laf etmeye hakkınız da olmaz.

  ha bir de bu işin aslında kâr amacıyla yapılacağına dair bir kural olmadığını bu işin bir tanıtım işi olduğunu yazıyor ama konu antalya dışı olunca bunu görmezden geliyor. bu mantıkla aslında bu organizasyonun antalya'ya verilmesi tamamen hatalı bir karar gibi çıkıyor. çünkü antalya zaten tanınmış bir yer böyle bir organizasyona ihtiyacı yok ama hatay'a verilmesi çok mantıklı. sonuçta expo gerçekten de kârdan çok tanıtım amacıyla yapılan bir organizasyon. dolayısıyla hatay'a büyük bir katkısı olacak. sadece hatay'a değil adana ve çevre illere de katkısı olacaktır.

  bu arkadaş gerçekten çok haklı valla bak. tekrar ediyorum ülkenin en çok yatırım alan, en büyük harcamalarının yapıldığı antalya aslında başarısız olmadı. bu sonucun sebepleri var, bahaneleri var ama mesela hatay da tıpkı antalya gibi belirlenen hedeflere ulaşamazsa başarısız olmuş olacaktır haklısın. süper mantık. hem sanırım 2016 fuarında yönetici olarak sen de vardın. bu yüzden beceremediniz gibi geliyor bana, senin kafada olanlar yüzünden.

  neyse, expo 2021 için başarılar hatayım...
 • kesin olarak hatay'da olacaktır.bugun açıklanmıştır.
 • sadece, istanbul menşeili, bakan oğlu kankası veya ortağı olan ve plansız programsız fahiş fiyatlarla iş yapan etkinlik firmasını ihya edecek organizasyondur.
 • antakya'da yapılacak olan uluslararası bahçıvanlık sergisi'dir, eğer ortada yaşanacak bi antakya kalırsa.
 • hatayda expo için gidip proje ekibinde yer almak istediğini söyleyen arkadaşıma, seni kim gönderdi demişlerdi. kimin torpili var diyor adam. öyle ki çalışacak ekip bile torpille oluşuyor. yine birilerine yamanacaktır muhakkak.
 • hakkında niye bu kadar az entry girildiğini anlayamadığım über prestijli organizasyonun ülkemizde ve canım memleketimde yapılacak olması hadisesi.

  hem ülkeye hem de hatay'a her anlamda büyük katkı sağlayacak bir organizasyon olacak.

  ayrıca başkan lütfü savaş ve ekibi 1.5-2 yıl kalmış bu organizasyon için hatay'da hangi hazırlıkları yapmakta ve yapmayı planlamakta vatandaş olarak merak etmekteyim ve gelişmeleri düzenli olarak bir platformdan takip etmek istiyorum.
  berbat durumdaki bu çevre düzeniyle bunca yerli ve yabancı misafiri ağırlamayı düşünmüyorlardır herhalde.

  expo'dan ayrı olarak samandağ'ın içler acısı şehirleşmesine acil bir çözüm getirilmeli. orası bunu haketmiyor.
  seçim kampanyasında "seni seviyorum samandağ" yazılı minibüslerle ortalıkta dolaşıyordunuz. istediğiniz oyu verdi samandağ halkı. şimdi ne kadar sevdiğinizi gösterin bakalım.