şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünya'nın en iyi vpn'i. 1 yıllık üye oldum ne olur ne olmaz diye ancak yıllık üyelik ücreti yaklaşık 290tl'ye geliyor. isterseniz 1 ay kullanıp geri iade etme hakkınız da var. bu arada belirteyim, 3g ile çok rahat çalışıyor.

  https://www.expressvpn.com/
 • çin'de zenmate çalışmayınca bloklu olunca para verip, bloklu web sayfaları ve özellikle google servislerine, google maps, google translate hatta google playe erişmek için bunu aldım, gayet güzel. halen tr'de de kullanıyorum bilok konan site servis denk gelirse (misal: imgur)
 • 1 yıllık üyeliğini düşünmekteyim ancak aylık 8.5 dolar verilmeye değer mi bilemedim. kullananlar bir yeşillendirirlerse çokta iyi olurdu
 • aldığım duyuma göre netflix'in bloke etmediği nadir vpn servislerinden biriymiş. o yüzden tam üye olmaya karar vermişken bizim medeni, demokrat, özgürlükçü hökümetimizin yasakladığını öğrendim. kullanan varsa, teyid edebilirse sevinirim. halen çalışıyorsa üye olup netflix us içeriğine ulaşmak isterim. amen.

  not: ipadde onavo diye bedava bir program kullanıp netflix us içeriğine erişebiliyorum ama imac'de bulamadım böyle bir hizmet.
 • çok manyak bir müşteri hizmetleri hizmeti var ben size söyleyeyim. benim uk netflix içeriğine ulaştığımda olan bağlantı yavaşlığı için 1 saat uğraştı herif. en son başka bir mecra kullanıyor musun, ipad gibi onda deneyelim falan dedi, ben yeter artık kanka git evine uyu dedim. ben yoruldum ve sıkıldım adam yorulmadı yahu. iyidir iyi. çatır çatır uk ve us netflix izleyebiliyorum artık.
 • türkiye kullanımı nasıl bloklanır aklım almıyor. nasıl bir ülke lan burası? olum rusya ile iş yapan insanlar var. nerde yaşıyorum dedirtmiştir.
 • opera free vpn varken gereksizdir.
 • torrent kullananlar icin ciddi anlamda yavas olan vpn saglayicisi. musteri hizmetleri iyi niyetli fakat mevzuyu cozemiyorlar. 6 ay buna dayandiktan sonra private internet access denedim. su ana kadar mutluyum. muazzam bir hiz farki var.
 • türkiye için https://www.express-vpn.com/tr adresinden ulaşılabilen vpn sitesi. amma velakin bunca blok üzerine, satın aldıktan sonra bir yere ulaşıp ulaşamayacağımı bilmediğim vpn hizmeti.
 • daha önce zenmate premium kullanmış biri olarak, henüz kontratım bitmemişken gittim expressvpn aldım ve 1 aydır kullanıyorum. eşekten indim aston martin'e bindim gibi hissediyorum kendimi. vpn'le sörf yapmak vpn'siz sörf yapmaktan daha hızlı hale geldi. yerli siteler için söylemiyorum ama youtube dahil durum bu. eğer para büyük problem değilse hiç macera aramayın direkt yapıştırın. şayet memnun kalmazsanız 30 gün para iade garantisi de var.

  +30 gün ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için aşağıdaki referanslı linkten üye olabilirsiniz:
  http://www.expressrefer.com/…rce=referral_dashboard

  not: devlet baba vpn sitelerini bile engellediğinden linke herhangi bir vpn ya da proxy ile erişim sağlamanız gerekebilir.