şükela:  tümü | bugün
 • bedava diye yolda arabaların çarpıp öldürdüğü hayvanları yiyen bir aileyi barındıran bir bölümü var bunun. ne desem bilemedim.
 • tlc'nin yeni programıdır.

  birkaç gündür zevkle takip ediyorum. something borrowed something new bitmiş sanırım, onun saatinde gösteriyorlar.

  bugünkü programda baba hariç tüm fertlerin obez olduğu bir aile vardı. kadın, dişçi masrafı çıkmasın diye çürük dişi olduğu zaman kendi söküyormuş. daha böyle bir sürü manyaklıkları vardı.
 • iflah olmayan ölücülerin tanıtıldığı bir program. az önceki programda bir çift öldükleri zaman gömülecekleri mezarlarını ve mezar taşlarını ucuz olsun diye erkenden aldılar yetmedi bir tabuta iki kişi sığarız diyip içindeki ekstra malzemeleri çıkarttırdılar. allah belalarını versin izlerken fenalık geçiriyorum.
 • donanımhaber ölücüleri'yle kapışabilecek tek türü anlatan program.

  bir adam var, hiçbir şeye para vermiyor, yemekleri imza günlerinden, bağımlı toplantılarından falan yiyor; spor salonlarının sadece deneme seanslarına gidiyor, kalacak yere bile para vermiyor.

  edit: bir tane berber kızı var, iğrenç karı insanlara hayvanlarda kullanılan yele şampuanlarını falan kullanıyor. yüz maskesinde kedi kumunu kullanıyor. ineklerin memesine sürülen vazelini alıp insanların dudaklarına falan sürüyor. bunları bir de utanmadan yapıyor, bu cimrilik değil, şerefsizlik resmen lan. ıyy.
 • dusta kullandigi suyu kuvette biriktirip bu suyla bulasik yikayan bir adam gordum. taharetsiz gotunu yikadin la o suyla sen be adam.
 • bugün itibariyle 1000 dolara (hatta beki daha bile aza) düğün yapan ve masraf olmasın diye internet üzerinden yaptığı başvurunun kabulünün akabinde nikahı da kendisi kıyan shelley watson'lı bölümün ağzımı açık bıraktığı program.

  kadın tek gecelik bir şey için bundan daha fazla veremem dedi ve düğün bir okulun tavanı harabe haldeki spor salonunda oldu, gelinliği rehin dükkanından aldılar, pasta bir pastanenin teşhir ürünüydü ve kesmediler, kestikleri pastayı gelinin kız kardeşi yaptı, misafirler kendi yiyeceklerini ve içkilerini kendileri getirdi, ikram olarak mahallenin teyzelerinin imece usulü yaptığı kaşarlı tostlar verildi, nikahı shelley'nin kıymasıyla birlikte 300 dolar kâr edildi.

  hay maşallah dedim.
 • gerçek olduğuna inanmadığım ğrogram , an itibariyle amcanın biri karısına yıldönümü hediyesi olarak hayvan bisküvileri ve şişe suyu alıyor,99 centlik ürüne bütçemi aşar diyor, aynı kişi lokantada milletin önünden yemeyeceksiniz alabilir miyim diye yemekleri topluyor,insanlar çöpten aldıkları ürünlerle misafir ağırlıyor, adamın biri kızının 16 . yaş gününü ucuza gelsin diye gece klübünde yapmak istiyor,bu ne bee, de gidin insan yıkandığı suda bulaşık yıkar mı ??
  edit;tlc'nin sinir bozan ,sıradışı programı.allah kimseyi cimri etmesin ,cimriyle imtihan etmesin!!
 • değişik duygulara neden olan program.

  genç bir adam, annesine saçını tıraş ettirdikten sonra normal bir bant ile bacaklarına ağda yaptırdı. çünkü pinti olsa da güzel görünmeliymiş. benzin için bile pazarlık yaptı manyak herif.

  bir kadın ise saçlarını yumuşatmak için krem yerine kahve kullandığını anlatıyordu. ayda 300$'dan fazla harcamıyormuş. maaşını 10 günde bitiren bir insan olarak, biraz ilham almaya çalıştım. "vay be, isteyince yaşanıyor demek ki." modunda izledim. ama restorana gidip hazır pilavı vererek ısıtılmasını istediğinde, ardından da ailesi kendi yediklerinin hesabını ona bırakınca garsona "buraya gelip birkaç gün şarkı söyleyeyim ya da bulaşık yıkayayım." diye yalvararak hesabı ödemek istemediğini görünce cimrilere olan kinim yine devreye girdi.

  bu programı düzenli olarak izlemek, sinir bozukluklarına neden olabilir. tutumlu olma işini abartan manyakları boğmak isteyebilirsiniz.
 • an itibariyle evde diş çekimi yapılan program, o ekipmanı eve kurmak, diş hekiminde diş çektirmekten daha uçuzmuş amerikan ellerde...vay anasını!!
  edit; boş yüzük kutusuyla evlenme teklif eden abi iyi güldürdü yalnız. meğer daha taksidi bitmemiş yüzüğün, ilahi abi, bizim ellerde yaşatmazlar seni!!
 • ciddi anlamda bokunu çıkaranların toplandığı program. ilk izlerken dizi gibi bir şey sandım. o ölücü çifti izlemiştim. tabut için pazarlık yapıyorlardı. sonra mezar taşı için pazarlık yaptılar. evden taş getirsek olur mu moduna geçtiler ve ardından taşın üzerine yazılacak isimleri için harf kısıtına gidilirse ne kadar indirim oluru falan konuştular. böyle beyniniz uyuşsun erisin istiyorsanız bir tur bakın.

  bir kadın vardı oğlu için doğum günü yapmaya karar vermiş ve buna bir bütçe belirlemiş. bir huzur evine gitti yaşlılara da pasta veririz ve çocuklar gelince mutlu olurlar diye orayı beleşe tuttu. tabii sorumlu kadın böyle garip garip bakmaya başlamıştı. karşıdaki de bir şok oluyor haliyle. lokal gibi bi yerdi sanırım. sonra pastaneye gitti pasta pahalı gelince bayat tek kişilik pastaları birleştirtti üzerlerine krema sürdürüp baya ölü bir fiyata kapatıp aldı gitti. çocukla yaşlı yicek la onu diye kaldık. zaten garip bi kadındı. mesela çöp için verilen bir para varmış aylık onu vermemek için sanırım gece çöplerini büyük bir kazanda yakıyordu. tüm mahalle ve kocası bundan şikayetçiydi. tuvalette sifona falan belli bir kurala göre basıyorlardı. böyle şeyler. tasarruf pazarlık tutum falan iyi de bu başka bir şey. sıçıp sıvamak gibi.

  (bkz: aşırı pintiler)