şükela:  tümü | bugün
  • ios ve android için yapılmış uçak simülasyonu oyunu, grafikler tatminkar, oyun içerisinde birçok kötü senaryoya karşı gelerek uçağı indirmeye veya kaldırmaya çalışıyorsunuz. tabiki bir flight simulator değil ama gayet başarılı olmuş.

android için ;
    https://play.google.com/…=it.rortos.extremelandings

ios için;

https://itunes.apple.com/…ings-pro/id900404152?mt=8
  • bir rortos yapımı oyun. biraz daha geliştirseler süper olucak. hem apple hem android market için en iyi uçuş simülasyon oyunu diyebiliriz . benzeri iyi oyunları yine rortos yapıyor.
  • trainee aşamasında 6. aşamada rüzgarlı havada micrbustların aradından landing son aşamada prox. uyarısı veriyor aşamıyorum onu bir türlü landing yapamıyorum. bu konuda beni yeşillendirebilir misiniz? grafiklerinin gayet de güzel olduğu ios'ta indirip oynadığım oyun.
  • rortos yapımı mobil uçak simülasyonumsusu. simülasyon demekte herhangi bir sakınca görmüyordum düne kadar. zira detaylar beni benden almaya yetmişti. ancak tablet versiyonunda oynadığım bir bölüm beni çığrımdan çıkarmaya yetti.

lan arkadaş 30,000 feette başlatıyorsun, uçağı kısıtlı zamanda indir diyorsun. eyvallah indirelim, fizik kurallarına meydan okuyarak indirelim. ama sen bu kısıtlı süreyi 2 dakika olarak belirlersen olmaz abicim. o uçağın 30,000 feetten diklemesine aşağı inmesi zaten kafadan en az 1 dakika. bunun yanında 600 knot hıza ulaşmış uçağı iniş için uygun hıza getirmen lazım, inip durman etmen için de belli bir süre lazım. çok gerçekçi oyununuzda en iyi zamanım 2 dakika 15 saniye oldu. onun da aşağısı çok zor bile değil, imkansız.
  • alıştırmaları yaptıktan sonra, land now aşamasında uçağı yere indirsem dahi uçak patlıyor. paikolojim bozuldu yardıma ihtiyacım var.
  • ne zaman oynamasam beni bir ppl alma konusunda gaza getiren, pek keyifli simülasyon oyunu.

oyundaki gpws'e zaten ayrı bir hastayım, bir de araya birkaç atc konuşmaları serpiştirseler daha bi' leziz olurmuş.
  • kariyer modu challenges level 1. bölümde fast landingi başarabilenlerin olup olmadığını merak ettiğim oyun!!!!