şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
451 entry daha
  • benim için bir insan ayracı olacak.

2021 yılı için aldığım ve beni şimdiden bir kırlangıç kadar huzurlu hissettiren karara göre, bu platformla veya herhangi bir acun medya ürünüyle ilintili bilumum muhtevayı seyretmek için vakit ayıran bir insan evladını hayatımın hiçbir muhatap alanında bulundurmayacağıma, namusum ve şerefim üzerine ant içerim.
  • değil 10,15; 1 lira bile vermem. içerikler çöp.
  • özgü namal ile haluk bilginer sevgim kadar acun nefretim olduğu için asla üye olmayacağım platform. şeymanın nafakasını ödemeye hiç niyetim yok.
  • tutmazsa da tuttururlar. cep telefonu devleriyle baş edemeyince ithal telefona vergi getirilsin denilen bir ülkede yaşıyoruz.
  • ülkenin zeka seviyesi düşük kesiminin üzerinden tvde iyi para kaldıran acunun netlixe rakip olma hamlesi.

netflix'le mücadele etmeye acun'un ömrü yetmez. bir de şimdi başka platformlar geliyor arkadan. yani yabancı formatları ülkeye getirip internet çok meşhur değilken köşeyi dönmeye benzemez yabancı platformlara rakip olmak. netflix ve amazon kitlesi acun'a para yedirmez. ama ayakta kalmasına kendi düşük zekalı kitlesi yardımcı olur bak orası ayrı konu.

bu arada acun demişken survivor izleyen insanla değil iletişim halinde olmak sokakta denk gelsem yolumu değiştiririm. ülkeyi batıran kitle bu aptal, hazırcı, trans yağ ağırlıklı beslenen kitledir ve o kitlenin izlediği formatlar ülkenin zeka seviyesini düşüren formatlardır. gerçi asıl sorulması gereken hala neden televizyon izlendiği ya neyse.
  • fularlı ekşicilerin burada sixxen izlemem muhabbetlerine konu olup ardından “aslında fena değil yaa” diyerek izleyecekleri platformdur.
  • z kuşağı youtube'a abone olmakla kalmayıp twitch'te bol keseden bağış peşinde elinde tuzlukla koşuyor. zamanında internet kafeye gömülen paralar şimdi spotify, netflix hatta youtube premium'a harcanıyor.

o nedenle tutmaz, kimse almaz, tv8'i izleyen tayfa farklı diye birbirimizi kandırmayalım.

survivor avam diyen parayla olunca elit bir program der merak etmeyin. boku parayla sat, önünde kuyruk olur inan.

ya siz hangi ülkede yaşadığınızın cidden farkında değil misiniz.
  • tv8 kitlesi hayatta tv için para harcamaz. hedef diğer platform üyeleri olmalı. zor bir işe kalkıştı acun ılıcalı, bakalım altından kalkabilecekmi.
    not: içerik için fikir verebilirim :)
  • acunu sevmem ama tutarsa daha kaliteli yarışmalar görürüz. türkiye'de yarışma kalmadı resmen. survivor dışında eğlenceli ne var? önceden fear factor, wipeout falan vardı. hatta yeniden wipeout falan çeksin +1 abone benden.
  • otu boku kopyalayıp piyasaya süren ve yıllarca bunun ekmeğini yemiş acunun şimdi de netflixin kopyası exxen ile arzı endam edeceği platform. bu işin tutmayacağı ile ilgili ilk defa buradaki çoğunlukla aynı şeyleri düşünüyor olsam da acun bu milletin davranış kalıplarını çözmüş bir şekilde bu platformu gündemde tutup buradan da ekmeğini yer. bizler yine boş konuşmaya devam ederiz amk.
2236 entry daha