1878 entry daha
  • bir seferde üye olunan platformlar insalara para versin arkadaş.

her üye olana sen ver 9.90 lirayı. ne olur batar mısın sanki. yetti artık insanları sağdığınız. hep bana hep bana olmaz.

insanlar hem internet faturası ödeyecek,vakitlerini ayıracak hem de reklamlı izlemek için 9.90 lira verecek ne güzel iş arkadaş.

malum espriyi yapmak istemiyorum izlenilmez.
  • acun'un tv8'i hakkında çok sertim. aslında survivordan nefret ediyorum.survivor'ı hayatımda izlemedim izlemem. hatta tv8'i silebilsem sileceğim.exxen'i de satın almam.
    ama bir teknoloji bağımlısı olarak exxen'e bir göz gezdireyim dedim. gibi,hükümsüz,şeref bey gibi yapımlara baktım gayet güzel duruyor. yerli bir mecranın yükselmesini isterim güzel içerikler sunacaklar gibi duruyor. umarım başarılı olurlar. ha ben yine satın almam ama alana da mani olmam.

edit: acun'un 1 yapımdan nefret ediyorum diye adamın başarısız olmasını isteyecek kadar psikopat değilim
  • içeriklerinin 1 hafta içinde peynir ekmek gibi internette her yerde yayınlanacağını tahmin ettiğim platform.

tabi ayda 10 lira verip üstüne reklam izleyen biri olmak isterseniz bilemem.
  • ne idüğü belirsiz siteye sanal kart yerine asıl kartla kaydolup üyelik iptali yapamayanlar bimer, cimer, şikayetvar.com'a, il ve ilçe tüketici hakem heyetleri ile tüketici mahkemelerine şikayette bulunabilirler. btk olmuyor. ya da hdmi kablonun bir ucunu bilgisayara diğer ucunu avredi tenasül bölgesine takabilirler.

baktınız olmuyor mevcut kartı iptal edip yeni kart isteyebilirsiniz.
  • millet kart bilgilerini vermiş. hey allahım sen akıl fikir ver. yarın ortamlarda görmeyin kart bilgilerinizi sonra *
  • yıl olmuş 2021 tvden izlemek için laptoba hdmi kablo ile bağlantı yapmanız gerekiyor, resmen geçmişe dönüş 2..
  • acunun gerçekten yetersiz bir teknik ekip ile çalıştığının ispati proje.
  • acuna günahımı vermem birde kalkıp her ay 10 lira mı vereceğim
  • hoop iptv'den geliyorum.

gün boyu bütün ta*şak muhabbetlerle fazlasıyla eğlendim.
    hatta tv'de izlemek için hdmi kablo muhabbeti gözümden yaş bile getirdi. *

müthiş bir iptv hizmeti satın aldığım için * bir süre sonra nasıl olsa gelir diyordum ki akşamına zaten exxen'in kendi yayınlayamadığı tüm içerikleri a'dan z'ye erişilebilir kılmıştı.

hasan can 'ı tabi çok özlemiştim bir baktım eski bölümleri dahil her şey yüklenmiş.
    alper rende'nin kaçış 'ı bok gibi. sanırım youtube 'da biraz daha fazla samimiyet var ama paralı bi platform her şeyin kurgu olduğu hissi; çok sevdiğim halde alper 'den de beni hızla uzaklaştırdı.

akıl oyunları 1. bölüm güzel, burak ve kıvanç kendileri enerjik zaten güzel; izlettiriyor.

yarışmalar bok gibi. inşallah aklı başında kimse izlemez. zaten toplamda 2 tane var :)

merak ettiğim şeref bey ve gibi'ye ise bölümler çoğaldıkça bakıcam.

özetle bu kadar kısıtlı ve kötü yapımların olduğu bir platforma 1 kuruş verilmez.
    içerik yok denecek kadar yok :)

hele bölümlerin girişindeki o exxen logosundaki siyah kareye geçiş yok mu delirtir insanı. netflix gibi olsun demişler ama merkezi sağ, logo soldan çıkıyor. allahım saçma sapan, utanç vesilesi.

inşallah sadece türkiyede yayına girmiştir.
    çok büyük rezil oluruz.

türkiyenin dijital platformu * * *
  • bütün parayı depozito ve kiraya vermişte, kalan para ancak 3-5 mal almaya yetmiş boş dükkan gibi duran platform. internetten gördüğüm kadarıyla seçenekler an itibariyle yoktan bir tık fazla gibi duruyor. zamanla elbet artacaktır.

başarılı olur mu bilmiyorum ama , acun halkın zeka seviyesini iyi bilir. her ne kadar kendisini ve yaptığı programları sevmesem de , yaptığı bütün saçmalıkları ve samimiyetten uzak kurgu programları insanlara izletemesini iyi biliyor. bu platformda da insanların beyin boşluklarından yararlanacağından hiç şüphe yok.
4913 entry daha
hesabın var mı? giriş yap