şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
2641 entry daha
  • katar'lıların süper lig yayınlarından çekileceğinden dolayı alel acele acun'a kurdurulan 2021-2022 türkiye süper lig yayıncısı kuruluş.
  • exxen diziler hakkında inceleme
    bu video youtube'da karşıma çıktı. içerikler hakkında bilgi de veriyor, emin değilim ama ben ikna oldum ve üyeliğimi yaptım bakalım. anladığım kadarıyla youtube içeriklerini paralı bir platforma taşımışlar, yeni içerik de üretiliyor ve 10 lira.
    işin ironik kısmı 10 lira veriyorsun reklam izliyorsun, reklamsız izlemek için 20 lira vermeniz gerekiyormuş. sonumuz hayrolsun diyebiliyorum sadece.
  • reklam panolarında kendi kitlesine hitaben "üye olmak için exxen.com" yazan platform. böyle yeterince açıklayıcı olmamış let me google for you linki verseydiniz ahsjdkksjs.

ayrıca sloganı için muhtemelen aylarca düşünmüş olmalılar: "türkiye'nin dijital platformu" üfff nasıl bir slogan bu böyle.
  • acun bey'in yeni projesidir.

ekseriyetle başarılı olacaktır. çünkü acun ılıcalı bu ülke insanının dinamiğini çözmüş ve elinde bulundurmaktadır. kukla misali insanları ne düşüneceğine bile ittirebilecek bir öngörüsü var.

takipteyiz.
  • hdmı kablosu takarken heyecanlanmayın.
  • buraya uye olan agir net maldir !!!

uye olanlari sayiyorum

sivilceli sisko ergenlerin youtuber dedigi salaklari izlemesi
    sihirli annem cocuklari icin uye olanlar
    acuna destek olmak icin uye olanlar

icerik var mi yok
    kaliteli flim var mi yok
    izlenmeye deger biseyler var mi yine yok

bizim gibi kitleye hitap etmeyecegi kesin ama egitimsiz turk insanlari neyi sevdigini bildigi icin

(bkz: tiktok)
    (bkz: youtube)
    (bkz: instagram)
    (bkz: twitch)

burda les hic bir boka yaramayan fenomenleri toplayip yeni nesil gencleri hipnoz edebilir...

burayi okuyan gencler varsa sizden bi sikim olmaz !!!
  • üyeliğim yok. ama bir şekilde izlediğim milli takım euro 2008 belgeseli tüyleri dikenleştiriyor.
  • ben bir tiktok kullanıcısıyım. bazen tiktokta gördüğüm komik içerikleri instagramdaki story'mde paylaşırım. ve bazen bazı mutsuz insanlar bu paylaşımları görüp bana "tiktok kullandığına inanamıyorum yeaaa" diye nakış yaparlar. unuttukları acı gerçek, benim tiktok kullanmamdan bir başka sosyal medya platformu olan instagram aracılığıyla haberdar olmalarıdır. bu kişiler için instagramda boşboş gezinmek muteberken tiktokta gezinmek tukakadır. üstelik tiktokun dünyayı takip etmek için çok daha yenilikçi, yaratıcı ve elverişli bir platform olduğunu bilmeden yaparlar bunu.

exxen'i ve exxen müşterilerini eleştirmek de benzer bir cahillik göstergesi. exxen bir eğlence platformu. nasıl bir içerik stratejisi geliştireceğini zaman içinde göreceğiz ama geleceğin yükselen bir trendine yatırım yaptığı kuşku götürmeyen bir gerçek. hal böyleyken matbaaya karşı çıkan çember sakallılardan farkınız kalmıyor.

sizin derdiniz exxen'le değil. sizin derdiniz sanat veya spor aracılığıyla değil kapitalizmin loophole'ları arasından sızma yaparak paraya ve şöhrete kavuşan, bunu da görgüsüzlükle sergileyen acun'un yırtma hikayesiyle. bunu kendinize itiraf edemedikçe survivor'a, exxen'e, masterchef'e çatıyorsunuz.
  • her yerde reklamları var. bence güzel platform. sadece videolar açılmıyo. açılsa güzel bence.
  • hadi geçtim içeriğin azlığını saçmalığını, bir tane dizi için bile isteyen ayda 9 tl verebilir verilemez değil... ama sene olmuş 2021 hala bana hdmi ile televizyona bağla izle diyen bir dijital platforma bedava olsa üye olmam. ne kadar zor olabilir bir android tv ve smart tv uygulaması yapmak!
36 entry daha