4205 entry daha
  • reklam şikayetlerinin çokluğu nedeniyle, denemek için 1 aylık reklamsız seçeneği almıştım. şimdi 1 aylık üyeliğim doldu. konuşanları bitirmediğimden 1 ay daha yenileyeyim dedim. fakat taahhütsüz/reklamsız aylık paket seçeneğini kaldırmışlar. yani ya zorla reklam izletmek istiyorlar yada 1 yıllığı peşinen satma. tipik şark kurnazlığı. böyle zayıf ve hızlı bitirilebilecek içerikteki bir platformu 1 yıllık alıp ne yapayım. doğal olarak tekrar almamayı tercih ettim. güle güle exxen.

platforma dair genel değerlendirmem ise şöyle:

+ meraklısına leyla ile mecnun, gibi *, konuşanlar
    + meraklısına çok sayıda acunmedya ve z kuşağı yapımı *

- yerli yada yabancı film yok, hiç yok.
    - yabancı dizi hiç yok
    - arayüz berbat, bir dizide sonraki bölüm otomatik devam etmediği gibi, izlediklerim gibi bir bölüm de yok, her defasında önceden izlenen diziyi ve kalınan bölümleri baştan bulup, denk getirip açmak zorunda bırakıyor.
    - genel görüntü kalitesi bein connect'in yerli yapımlarından iyi. amazon ve netflix'ten kötü.
  • bu platform ile ilgili bana en ilginç gelen şey istisnasız tüm üyelerinin, üyelikleri için bahane bulması.
    girilen entrylere bakın hepsi üye oldum ama ... için. nedense kullananlar sanki bir suç islemişler gibi kendilerini aklama gereği hissediyorlar.
    şener şen gibi yaptım ama sor bakalım niye yaptım.
  • neden ismi türkçe değil ben onu anlamıyorum.
2727 entry daha
hesabın var mı? giriş yap