şükela:  tümü | bugün
 • üst edit 2 : sonunda gelmiş. ayarlara girerek " aboneliğimi iptal et " diyebilirsiniz.

  üst edit : ben buradaki insanları belli bir kültür seviyesi üstündeki insanlar sanıyordum. ulan adamlar diyor ki " yok öyle üye olup , beleşe kullanıp sonra iptal etmek, bir uyanık sen misin? " :d adı üzerinde deneme sürümü aq. tabii ki deneyeceğim , beğenmezsem de iptal etmek isteyeceğim. bundan daha normal ne var?

  ve aynı zamanda evet her hıyara tuzla koşuyorum , size ne aq? bedava olan her şeyi denerim size mi soracağım :d ~~ edit sonu.

  böyle bir şey yok.

  cidden yok aq. binlerce insan mağdur. madem 1 haftalık ücretsiz deneme veriliyor alıp bakalım içeride neler var dedik. üye olduk. ancak üyeliği iptal edemiyoruz. youtube 'de profili silin iptal olur diyorlar ancak profili silince iptal olmuyor. kart bilgileri duruyor , sonra üyelik yenileme tarihi 07.01.2021 diyor.

  kart bilgilerini güncelle diyerek , oluşturduğum sanal kart bilgilerini gireyim dedim. fakat kart bilgileri de güncellenmiyor. eski karttan 1 lira daha para çekiyor.

  bilen birisi yardımcı olursa bu başlığa editleyeyim de insanlar faydalansın. üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
 • bugün itibariyle yoktur. türk sahipli bir platform'a üye olarak risk primini de satın almış kullanıcıların şikayet etmesi de yersizdir. prime ile netflix'in suyu mu çıktı?
 • oh canıma değsin dediğim hadisedir. içerde ne var diye merak etmişmiş, içeride nah böle delik var, içerisinde ne var ? bok var. ne diyorlardı ? fazla merak göte yarak.

  edit : imla, bir de şaban'dan alıntı yaptım. faşo ağa = acun.
 • internet alışverişine kartı mobil üzerinden kapatarak çözebileceğiniz bir sorundur.
 • bedava hıyarı bulunca tuzlukla koşmayaydınız keşke olm ya.

  içeriğine bakmak için girdin de nooldu? ne olduğu dışardan da belli oluyo zaten.

  değişik bir içerik, girince çıkamadığın değişik bir oluşum.

  ben sorunların çözüleceğini düşünüyorum. acun 9-10 tl için kendine çalıyo ama çalışıyo dedirtmez.
 • üyelik yaptığınız sırada bilgilerini girdiğiniz kartınızı iptal ederek (veya online alış verişe kapatarak) çözebileceğiniz durum kanımca.

  mobil uygulamayı indirdiğimde, üye kaydı yapılmadığını görüp aynı anda uygulamayı sillen biri olarak bir kıllık olduğunu tahmin etmiştim.

  (bkz: pire için yorgan yakmak)
 • henüz mümkün görünmeyen seçenek.

  görsel
 • umarım edevlete gelir, yoksa çok can yanacak.
  tavsiyem bankadan engellemeye çalışmanız.
 • bedava bile olsa izlenecek içerik yokken daha site teması bile türkçeye çevrilememiş bir sisteme kredi kartını verenlere müstahak durumdur.
  (bkz: exxen kerizleri)
  sağmalık sığır eksik olmadıkça çiftçi tosuncuk eksik olmaz :)