• 4 ayrı paketin içerisine dahil edilen şampiyonlar ligi, avrupa ligi ve konferans ligi yayınlarının yapılacağı paketin bulunduğu kanallardır.

reklamlı paketi:

10 tl exxen, 25 tl exxenspor ile birlikte aylık 35 tl'ye çıkmıştır. tabii bu fiyat yıllık üye olanlar için geçerlidir.

eğer aylık üye olmak istiyorsanız minimum fiyat aylık 50 tl'dir. bu paketler aynı zamanda da reklam da içermektedir.

reklamsız versiyonlar olsun istiyorsanız eğer

sezonluk reklamsız paket: 20 tl exxen, 25 tl exxenspor = 45 tl
    aylık reklamsız paket: 20 tl exxen, 40 tl exxenspor = 60 tl
  • sadece 3 lig için bana göre yine de çok açıkçası. s sport önceden hepsi birlikte toplanıyordu çok iyi oluyordu fakat onlar da muhtemelen yukarıdan aldıkları talimatla olsa gerek, tekel olmaya başladıkları ve insanlara ucuza hizmet verdikleri için uyarıldılar. yazık, bana göre bu bile fazla.
  • kazıktır. alınmayacaktır.
  • malum sitelerde yayınlacak mı bu kanalın maçları diye merak ettiren platform.
  • 9,90 sandığım ama 39,90 olduğunu öğrendiğim spor platformu. param var ama vermem buna.
  • aylık 1 tl olsa almam ve hatta üzerine bana ayda 1tl verseler yine almam.
  • sadece exxenspor'a üyelik vermeyerek saçma sapan bir çaba içine girilmiş platform. ben exxen izlemek zorunda değilim ama sadece exxenspor'a üye de olamıyorum. ille ikisine de üye olmak zorundaymışım ve taahhütsüz üye olursa 50-tl aylık ödeme yapmam gerekiyormuş. aslında büyük para değil ama bu türden küçük şark kurnazlıkları midemi bulandırıyor. ayrıca reklamlı üyelik ne demek? maçın ortasında penaltı kullanılırken falan reklama da girerler bunlar. hiç güven vermiyorlar.

son olarak; cl'de oynanan bütün maçları yayınlayacaklar mı? yoksa ille bunların yayınladığı maçı mı izlemek zorundayım? ben lille-wolfsburg maçını da sheriff- s. donetsk maçını da 15 dakika izlemek isterim, maçlar arasında sörf yaparım. benim için cl keyfi bütün maçlar arasında biraz dolanmak ve keyfini çıkarmaktır. ille platformun yayınlayacağı bir, iki maça bağımlı kalacaksam bu parayı neden vereyim?

yine illegale yönelmek zorunda bırakan uygulama.
  • umarım yayın sırasında küfür etmemize sebep olmaz, benim hala yayının kusursuz olacağına dair inancım yok.
  • 12 ay taahhüt vermeden aldığım platform... takımım nereye kadar giderse oraya kadar üye olup sonra sileceğim ama exxenspor artı normal üyelik biraz saçma geldi bana da...
  • diğital platform yapıyorsun içine reklam ekliyorsun :) amk sen youtube' misin hangi film vs gibi olan diğital platformalar da reklam gördün? ha ? mecbur alıyoruz amk maç izliyoruz mecbur alıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap