şükela:  tümü | bugün
  • trendyol üzerinden bu firmanın bir tane montunu beğendim norway geographical marka. aynı ürünü sitelerinde daha ucuz fiyata satıyorlar. bu siteden daha önce alışveriş yapan varsa yeşillendirebilir mi ? boş yere fazla para vermek istemiyorum.
    tanım : alışveriş sitesi
  • güvenle alışveriş yapabilirsiniz. ben etro gömlek almıştım orijinallik kodu, toz torbası ve kendi kutusuyla beraber geldi. problem yaşamadım.
  • ben bunun varligindan haberdar degildim sadece beymenden yapardim alisverisimi. sonra biri burdan begendigi bir urunu atti ben de merak edip siteye girdim ve beymende bulamadigim kenzo tisortleri buldum asiri mutluyum
  • armani grubunun ürünlerini hep trendyolda bu butikten alıyordum.bugün sitelerinin olduğunu farkettim. boş yere bu zamana kadar fazla fazla para vermişiz. bu zamana kadar alışverişlerimde bir sıkıntı yaşamadım inşallah bundan sonra da yaşamam.

edit: trendyoldan aldığımla hiçbir fark yok. sitenin adresi de pakette yazıyormuş he o kadar ürün aldım ilk defa farkettim. neyse artık kupon mupon olursa trendyol olmazsa direkt sitelerinden yapıştır gelsin yaparız. gözüm üstünde exxeselection burada sizi övüyoruz ama bir sıkıntı yaşarsam vallaha sataram köyü ha.
  • zamanında hugo boss ve ruck maul alışverişi yapmışlığımın olduğu site. koca götüme 3 tanesini 150 küsür tl'den kapattığım boxerlarımı severek giyiyorum ama blackspade'in daha başarılı olduğunu fark ettim. calvin klein bile blackspade gibi modallı boxer üretiyorsa ve rahatsa senden neden hugo boss sipariş ettim bilmiyorum ama güzel alışverişti.