şükela:  tümü | bugün
  • ''...sadece pkk değil; geziciler ve fetöcüler kadar dahi adam değilsiniz...''

sakin olun; bunu söyleyen ben değilim; damarlarındaki kana kadar akp'li olan birisi.

yani akp'lileri;akp'den çok daha iyi tanıyan birisi söylüyor.

kim mi? ;

yeni akit'in en ciyakbaz yazarı; (bkz: mehtap yılmaz) isimli,alemlerin en itici kadını söylüyor,hem de bugünkü yazısında.

15 temmuz'da,neredeyse tapacak kadar kahraman ilan ettiği,kutsal akp şurekasına şimdi; pkk'lılar kadar adam değilsiniz demiş bu hanımefendi.

ayrıca akp'lilere; korkak, çapsız, sefil yalaka ve kifayetsiz diyerek bir güzel pekiştirmiştir.

niye; çünkü bugün davası varmış mahkemede ama 1 kişi bile kendisini desteklemeye gelmemiş. ve muhtemelen davayı kaybetmiş,o açıdan delirmiştir.
    yazının linkini vermiyorum,ekşiciler çıldırıyor...isteyen gider okur.ama son satırlarını copy paste yapayım;

''......pkk’cılar kadar adam olamadınız!

eli kanlı pkk’cılar kadar olsun, sizlerle mücadele edenlerin yanında inançla duramadınız!

pkk’cı kızı “kırmızı fularlı kız” diye göklere çıkaran bir cüneyt özdemir kadar olsun, linç edildiğimiz zaman yanımızda duracak cesarette olmadınız!

başınızı kuma gömdünüz...

“bana değmeyen dava bin yaşasın” dediniz...

erkekçe ortaya çıkamadınız!

öteki mahallenin mağdurlarına göz kırpmaktan fırsat mı bulamadınız yoksa?

bu yüzden mi hiç arama-sorma fırsatı bulamadınız, ha?

size bir şey söyleyeyim mi, anlı-şanlı muhafazakarlar!

alayınız korkaksınız!

siz ancak öteki mahalleye yaranmak için yarışan sefil yalakalarsınız!

sahi çapınız bu iken, yanımızda olsanız noluuur, olmasanız nolur?...''

mehtap yılmaz
  • hayatında ilk defa bir yazı yazmış işte kadın.

aferin mehtap.
  • sakın akitin sitesine girip tık kazandırmayın alın size tüm metin.

--- spoiler ---

pkk’lının birine dokunmaya gör!

yer yerinden oynar!

dünya ayağa kalkar!

kıyametler kopar!

gültan kışanak tutuklandı ya...

sanki fetö terör örgütü üyesi ekrem dumanlı’yla gizli saklı görüşen kışanak değilmiş gibi...

pkk’nın çukur savaşında yüzlerce çocuğu cesaret haplarıyla mankurtlaştırıp, silahlandıran kışanak değilmiş gibi...

fetö’nün kandil’i dicle üniversitesi’nin eski rektörü jale saraç ile çaylı pastalı kanka olan kışanak değilmiş gibi...

ne kadar hdp-pkk’lı varsa...

ne kadar dhkp-c’li varsa...

ne kadar chp’li varsa...

gövde gösterisi için oraya koşarlar!

ölümüne arkasında durur arkasında, mağdur edebiyatı yaparlar!

ortalığı ayağa kaldırırlar!

hatta o kadar ki, dünün kandilli pkk’lısı gültan kışanak’ın derdi, avrupa birliği’ni gerer...

avrupa parlamentosunu gerer...

elin hollandalı “ajanı” frederike geerdink’i gerer...

bir de bizim halimize bakın!

dün bir fetö imamı tarafından bana açılan bir davanın duruşması vardı.

bugün rahmi koç’un açtığı davanın duruşması...

bizim mahallede “çıt” yok!

ifadeye giderken şirret pkk’lılar gibi teneke mi çalmamız lazım?

polislere uçan tekme mi atmamız lazım?

gözaltına alındığımızda gazetelere ilan mı vermemiz lazım?

yaka biti locaefendi’nin musallat davalarıyla uğraşırken hoparlörle mi bağırmamız lazım?

kabul edelim ki bu devir, teröristlerin, terörle mücadele edenlerden daha şanslı olduğu bir devir!

bir fetö sıçanı yakalanır...

“haram lokma yimediiik” diye cıa-klayanlar, ortalığı ayağa kaldırır!

bir pkk militanı yakalanır...

ortalık “üzgürlük” savaşçısı pkk’lıların çığlıklarıyla yıkılır!

bir gezi işgalcisi yakalanır...

cnn’ler, 5-n, 1-k’cılar “kırmızı fularlı kız” diye toptan ve perakende desteklenen pkk militanı kız, murat karayılan’ın özel kalemi yapılır!

bir dhkp-c’li yakalanır...

solcular ortalığı o kadar ayağa kaldırır ki, sol medya o kadar destek verir ki, anında dışarı salınır!

üç-beş solcu gazeteci tutuklanır...

mahallelerinde kim var, kim yok toplanır, cezaevi önünde plastik sandalye şov yapılır...

abd bayrağına sarılan casus can’cık için tutuklama kararı çıkarılır...

medya özgürlüğü diyen herkes kazan kaldırır!

siyasetçisinden sermayesine...

sokaktaki insandan muhalefetine...

herkes itiraz eder! ses çıkarır!

yoook, bizim mahallede bu dayanışma yok!

hani cumhurbaşkanı erdoğan, “17-25 aralık’ta yanımda milletimden başka kimse yoktu” diyor ya...

anlayabiliyorum çünkü fetö ile mücadelemin en alevli olduğu günlerde de yanımda allah’tan ve üç beş inanmış, insandan başka kimseler yoktu!

dün de yoktu...

bugün de yok...

yani küçük ölçekte, cumhurbaşkanı erdoğan’la aynı yerdeyiz!

bu yüzden...

fetö ile mücadelemizde de “bize allah yeter” deriz, adliye koridorlarında da...

ve nizami’nin sitemiyle son sözler olarak size deriz ki...

“daha ilkokulda öğretmene şikâyet edilmekten korkanlar! sizi allah’a şikâyet etmeye gidiyoruz. her yaptığınızı, her yapmadığınızı, her söylediğinizi, her sustuğunuzu, her gördüğünüzü, her gözünüzü kapadığınızı, her oturuşunuzu, her kalkmayışınızı bir bir not aldım. her şeyi anlatacağım.

ben gidiyorum…

ardımda bir fikir kalsın istiyorum. zorla karşılaşınca ölüm korkusundan istikametini şaşıranlarla biz ölümden aynı şeyi anlamıyoruz. bu bir imtihandı. kolay olacağını söylemedi kimse. sancısız olacağını, bedelsiz olacağını. bu yola baş koymak, sonunda gerekirse bu uğurda o baştan vazgeçmek demekti. bizim için karar aldıklarını zanneden ahmaklar var. bu karar ancak göklerde alınmış olabilir. siz kimsiniz ki?”

ciğeri beş para etmez pkk’cılar kadar adam olamadınız!

eli kanlı pkk’cılar kadar olsun, sizlerle mücadele edenlerin yanında inançla duramadınız!

pkk’cı kızı “kırmızı fularlı kız” diye göklere çıkaran bir cüneyt özdemir kadar olsun, linç edildiğimiz zaman yanımızda duracak cesarette olmadınız!

başınızı kuma gömdünüz...

“bana değmeyen dava bin yaşasın” dediniz...

erkekçe ortaya çıkamadınız!

öteki mahallenin mağdurlarına göz kırpmaktan fırsat mı bulamadınız yoksa?

bu yüzden mi hiç arama-sorma fırsatı bulamadınız, ha?

size bir şey söyleyeyim mi, anlı-şanlı muhafazakarlar!

alayınız korkaksınız!

siz ancak öteki mahalleye yaranmak için yarışan sefil yalakalarsınız!

sahi çapınız bu iken, yanımızda olsanız noluuur, olmasanız nolur?

nizami az bile söylemiş siz kifayetsizlere!
    --- spoiler ---