şükela:  tümü | bugün
 • ing. göz teması
 • abuk sabuk konuşan müşteriyi dinlerken(dinler görünürken) eye contact yapmıyorsunuz demesi sonucu, ne diyon sen ablaya bağlamıştım.türkçe konuşup araya bu kelimeleri sıkıştıran sığ kişiliği gel de sen dinle. eskiden gözlerime bakmadınız, gözünüzü kaçırdınız falan derdik. şimdi eye contact. teee allaaammm.
 • a. beatlerle synthlerin zaman zaman âşıkâne davranışlar sergilediği gang gang dance albümü - şimdilik, tartışılması güç, en iyi işleri. aynı zamanda, şimdilik en iyi bir başka işlerini, hatta tüm zamanların en iyi introlarından birini, albümü sadece kurularak açan, bir sonucu, bir bağlanmayı bırakın, neredeyse bir gelişmesi bile bulunmayan, yani bir şekilde bittiği yanılgısı yaratan klasik şarkı formlarından uzak, daha bir başka deyişle: dürüst, "glass jar"ı içeriyor. "goth ergen işidir ama biz yetişkinlere uygun olanını da başarıyla icra ederiz," şiarlı "adult goth" ve kısmen çılgın attıkları "mindkilla" grubun müzikal doluluğunu onaylarken, ismiyle müsemma sayılabilecek "chinese high" ve ortadoğu esintili "thru and thru"yla da çok-kültürlü müziğin en güzel örneklerini sunuyorlar. lizzi bougatsos bazı bazı enstrümanların biraz fazla üzerine çıkıyor, bazen de enstrümanların çok az bi kenarında kalıyor, ama sonraki dinleyişlerde hiçbirinin önemi kalmıyor doğrusu.

  01 "glass jar"
  02 sonsuz
  03 "adult goth"
  04 "chinese high"
  05 "mindkilla"
  06 iki tane sonsuz
  07 "romance layers"
  08 "sacer"
  09 üç tane sonsuz
  10 "thru and thru"

  b. 2001 warp records çıkışlı mükemmel the other people place albümü "lifestyles of the laptop café"nin ilginç sample'lı, yapısal açıdan neredeyse kusursuz açılış eseri.
 • yung lean'in yeni şarkısıdır.