şükela:  tümü | bugün
  • instagramda yapılan son kural/sözleşme değişikliklerinden sonra kullanıcıların yavaş yavaş taşınmaya başladığı fotoğraf paylaşım uygulaması. kendine has filtreleri, kesme biçme seçeneği, ışıklandırma ve çerçeve ekleme seçenekleri var. hashtag denen olay bunda yok. alışması zaman alsa da güzel bir uygulama olmuş. en güzeli ise fotoğrafları tüm boyutu ile yükleyebiliyorsunuz. yani instagram gibi standart kare formata zorlamıyor.

web adresi: www.eyeem.com
  • streamzoo, path ve digerleri gibi instagramkiller olarak cikan ama tahminimce bir zaman sonra aplikasyon mezarligindaki yerini alacak hede. instagramin yeri doldurulamaz.
  • yeni keşfettim. fena değilmiş aslında. özellikle filtreleri instagram filtrelerinden daha iyi.
  • güzel filtreleri ve sunduğu en az instagram kadar pratik olan kullanımı ile instagrama tercih edilebilir. standart ebatlardaki fotoğrafın ötesine geçmenize izin veriyor. yeni keşfettim ancak pek kimsenin de haberi yok gibi.
  • kadrolarına ''içerik ve etkinlik sağlayıcı'' göreviyle bir türk kardeşimizi de dahil eden global fotoğraf paylaşım platformu. şu an 21 kişilik ekiplerinde 12 farklı ülkeden vatandaş bulunuyor. kadroya katılan türk'ü merak edenler için (bkz: çağıl özdemir)
  • bağımlılık yapan fotoğraf paylaşım platformu, günde en az birkaç defa giriyorum ve haftada en az 2-3 fotoğraf paylaşıyorum. kullanan tüm arkadaşlarımdan benzer şeyler duyuyorum, demek ki adamlar birşeyleri doğru yapmışlar.
  • çok güzel bir aplikasyon. instagram'dan daha kaliteli; fotoğrafı kesmek zorunda bırakmaması, efendim albümleri, arayüzünün güzelliği, renkleri, herbişiisi... ekipleri berlin'de, neşeli insanlardan oluşuyor. öyle instagram'ı geçsin gibi heveslerim yok, sadece mezara gitmesin yeter. ayrıca bekleriz. (bkz: kindaponyo)
  • türkçe'ye kazanılmasındaki desteklerim(iz) için bizlere eyeem stickler'ları ile haribo gönderme kararı alan yapımcılara sahip güzide program. yoğun kullanmasam da güzel bir app. android/ios güncellemelerindeki çeviri hataları için doğrudan bana sövebilirsiniz. *
  • beğendiğim uygulama. efektleri ve paylaşım sistemi güzel. eğer doğru bir şekilde çalışıyorsa mission özelliğini de sevdim. vsco cam'dan çok daha iyi bir program.
  • 3 günlük kullanım ardından instagramdan iğrendiren uygulama. filtre seçimlerinde dikkatli olursanız kendinizi deviantartaymışcasına hissetmeniz işten bile değil.