şükela:  tümü | bugün
12 entry daha
 • yeni trend makyajın bir sonucudur.

  ama o çekik göz görüntüsünü vermek isteyenleri üzmüştür. çıkarın kağıt kalemleri, size işin püf noktasını veriyorum; kontür paletinizdeki teninizden bir kaç ton koyu kapatıcıyla gözlerinizin tam birleştiği noktadan elmacık kemiğinize paralel çok uzun olmayan(eyeliner ucu kadar düşünebilirsiniz) ince bir çizgi çekin, çok fazla abartmadan bir iki hamleyle dağıtın. bunu ten renginizden bir iki ton koyu farınızla da yapabilirsiniz. istediğiniz bir renkle göz kapağınızın katlanma* bölgesini de renklendirin. eyeliner çekmeden çekik gözlü görünmenin sırrı budur.

  gözünüzün içine de ten rengi kalem çekerseniz, hem olduğundan daha iri hem de daha çekik gözlerinizle, "üff yapma makyaj falan sen doğal halinle çok daha güzelsin!" diyen sevgililerinize kirpiklerinizi kırpıştırarak "don't speak as loud as my heart" dersiniz. sonra da bi öpücük atarsınız, pamuk gibi olurlar. hep çemkirmeyin adamlara, car car car cevap verip daraltmayın birbirinizi! azcık yumuşak azcık sert, hadi bakiyim tontişlerim, hepinizi öpüyorum.
 • olsa sevindirici bişi. ama ben çevremde görüyorum ışıl ışıl güneşin altında hala kiremit rengi mat ruj süren, kuyruklu eyeliner çekiyorum diye göz kapağına nike logosu çizen ablalar var. yaz sıcağında ne gerek var sür maskarayla dudak parlatıcıyı çık. mis.
 • eyeliner bi kadını tamamen değiştirebilen bi sihirdir.

  kadının bi g.tü bi gözüne bakıyoruz sonuçta. göz önemli. eyelinerı düzgün çeken bi kadın hayata 10-0 önde başlar. modası falan da geçmez.

  m.ö. 3000 yılından beri moda olan bi uygulama bu. https://goo.gl/images/yswxqd

  5000 yıllık uygulamanın ne geçmesinden bahsediyorsun? modayı ve makyajı dandik pazar malı youtubercılardan öğrenmeyin.
1 entry daha