şükela:  tümü | bugün
  • türk video oyunu.
  • yeni keşfettiğim süper oyun. polisiye sevenler için tavsiye edilesi. vestel sponsorluğunda, bayağı bir emek harcanarak yapılmış.

oyun sonrası edit: çok kısa, biraz para tuzağı, youtube videoları ile bitiriliyor, kazıklanmayın.q
  • oyunun mantığı, bir türk tarafından yapılmış olması çok güzel. ama kardeşim bu kadar reklam olur mu ? mobese kayıtlarının çoğunda asistan yardımı kullanmadan geçmek imkansıza yakın. orda izliyoruz zaten kaç milyon tane reklamınızı. tam oyuna konsantre olmuşken çıkan rastgele reklamlar neyin nesi ? hele o kırmızı noktayı bulma da 4. kayıtta sezgiyi kaç kere fulledim ben sayamadım. o bölümün asistanı zaten çalışmıyor. bir saatlik gereksiz uğraşım sonucu şans eseri geçtim. yapımcının yapması gereken ilk önce oyunu sevdirip, oyunda ki açıkları giderip ondan sonra işin ucunu oyuncunun para vermesine getirmesi lazım. ama şu anda para yatırmadan (özellikle dediğim bölümü) geçmek şansınız yoksa imkansız. e kardeşim oyunu paralı yap satın alıp zevk alarak oynayalım puanlamaya da içten olarak 5 yıldız verelim değil mi ?
  • ece eren'in günlüklerinde şöyle bir not var işin içinde vestel olmasa gözüme batmazdı, hemen bir alttan alttan propaganda hani 3 köprümüz var ya, resi yaptı ya, evet evet o yaptı unutmayın misali.