şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle kullanılmaması gereken parfümdür. özellikle beyaz tişörtlerin yakalarının ebesini şey etmektedir affedersiniz. gitti lan güzelim tişörtüm. gitti !
  • 5 lira parfüm piyasası içindeki en sağlam firmadır. aralık 2013 itibariyle türkiye üzerinde 200'den fazla şubeleri bulunmaktadır. yurt dışına da açılmaya başlamışlardır. "5 liraya parfüm mü olur yeaa" diyenler yeşillendirsin efenim.
  • dün kadıköy mağazası çalışanları tarafından saldırıya uğradığım yerdir. parfümüm bitince yol üstünde görmem itibariyle aceleyle parfümümü aldım. yolda yürürken de boynuma doğru bir fıs sıktım. 5 dakika içinde boynumda bir kızarıklık, bir yanma, bir kaşınma ama böyle bir şey olamaz. dokundum, boynum kabarmış. hemen iade etmek üzere dükkana geri döndük erkek arkadaşımla birlikte. çalışan kadına boynumu gösterip, ürünü de az önce aldığımı söyleyip iade etmek istediğimi belirttim. ürünlerinin sağlık bakanlığı onayı olduğunu iddia eden kadının şöyle dedi"yaaa alerji yapacak olsa bizde yapardı" kafaya bak. daha alerjinin kişisel bir rahatsızlık olduğunun farkında bile olmadığı halde orada sağlık bakanlığından bahsediyor. sonra iade almamak için 40 takla atınca ben de sinirlendim. mevzu 5 lira değildi zaten, ben de parfümü masasına fırlatıp çıktım. o sırada zabıta gördük, hemen çağırdım. durumu anlattım, iade almadıklarını ve bana saçma sapan davrandıklarını ilettim. zabıta fişi sordu, zaten adamlar fiş vermiyor. kadın hala inatla alerji yapsa bende yapardı diyor. en son erkek arkadaşım celallendi bağırmaya başladı, sonra mağaza çalışanları üstümüze yürüdü. zabıta ve esnaf girdi araya, burnumuzdan soluyarak ayrıldık ordan. batsın 5 tl'niz, batsın cahilliğiniz, batsın hizmet anlayışınız. 5 tl bile etmeyen insanlığınızda boğulun be!
    edit: hayatımda ilk kez acelem var diye sahte parfüm aldım zaten, velev ki fakirim. bunu sorgulamak ya da yaftalamak neyin kafası? fakirler ölsün ergenliğini en son ilkokulda yapıyorlardı benim bildiğim.
  • sattıkları parfümlerden alan kuzenimin neredeyse bütün boynu kızarık ve kabarıklarla dolmuştu iki üç ay evvel. doktora gitttğinde durumu anlattığında doktorun ilk sorusu "doldurma parfüm mü kullanıyorsun?" olmuştu. dikkat etmek lazım.
  • 5 liraya parfüm alıp, burda zırlayanları ortaya çıkarmıştır.
  • parası çok olduğu için beş liraya parfüm alanlarla alay edebilen, ve bu alaylarını delikanlıca mesaj atmak yerine; entry altı yapmayı yegleyen yazarımsıları da ortaya cıkarmıstır.

eee yazar var, yazarımsı var.
  • fakir parfümcüsü.ulan insan alırken bir kendi sağlığını düşünür be bu kadar cimri olmayın.
  • şimdi satın alan arkadaşlara maddiyatlarından dolayı laf etmek gerzekliktir.
    ancak bu tarz parfüm üreticilerinin bir sloganı var ki içler acısı. bunu okuyup da hala o dükkanlara giren arkadaşlara aklım fikrim el vermiyor. ucuz parfüm kullanabilirsin ama bu tarz satış yapan yerlere de tepki gösterilmesi gerekli.
    adamlar koca koca puntolarla, renkli renkli kağıtlara yazmışlar;

3 gün kalıcı diye.

altındaki mesajı anlayanlar almasınlar lütfen.
  • bütün doldurma parfümlerin tene değil kıyafete sıkılması gerektiğini bir kez daha tescilleyen parfümcü.. sağlık bakanlığı onaylasa ne olur onaylamasa ne olur? burası türkiye..
  • (bkz: parfüm almanın aciliyeti)

aceleyle akbil dolduran, aceleyle su alan gördüm de aceleyle parfüm alanı da ilk kez görüyorum. geçmiş olsun.