şükela:  tümü | bugün
  • 8284 neslinin en uzun boylu yazarıdır.
  • rammsteinsever, anlamlı etkinliklerde boy gösteren, benimle aynı okuldan muzdarip, sempatik ekşi yazarıdır kendileri.
  • benimle boy ölçüştüğü taktirde hazin sonla yüzleşeceğini anlamış yazardır.
  • fazlasıyla temiz kalpli, şeker mi şeker bir insan. pek bi' seviyorum ben bu kızı. böyle bağrıma basıp, koruyasım geliyor hep.

gönüllü pankart taşıyıcım benim. yerim.
  • gerçek adının eylul olmadığını öğrendiğimde bana hayatımın şokunu yaşatmış yazar. bir daha denk düşemedik ama o da olur yakın zamanda umuyorum. insanın hayatında böyle sempatik, iyi niyetli insanlar olmalı kanaatimce.
  • (bkz: eylül)

üşengeç ve türkçe karaktersizler için.
  • uzun ama gerçekten çok uzun boylu yazar))) kendisiyle (bkz: 8 mart 2014 ekşi sözlük izmir buluşması) nda tanıştık.. ama yanına gidip uzun uzun sohbet etme şansı bulamadım.. kaos'a akılmış... bana da gelip söyledi ancak ben +4 le katıldığım için diğer arkadaşlara uymak zorunda kaldığım için özür diliyorum kendisinden..

son zamanlarda depresyonda olduğunu da şimdi öğrendim.. umarım konforludur ve 8 mart buluşması biraz hayatını renklendirmiştir..

samimi ve içten bir yazar.. tanıştığımıza sevindim..
  • iyi ki tanışmışım :) muhabbeti güzel yazar.
  • erken kaçmasaydı da kendisini de görseydik dediğim yazar. tamam gelecem der sonra işim çıktı der gelmez, geleceği varsa da bi saat oturur sonra kaçar falan. senin epey bi içmen gerek.
  • beni cahil olmakla itham ediyor. bunu da bu tarz benim programını izleyerek yapıyor.