• 8284 neslinin en uzun boylu yazarıdır.
  • rammsteinsever, anlamlı etkinliklerde boy gösteren, benimle aynı okuldan muzdarip, sempatik ekşi yazarıdır kendileri.
  • gerçek adının eylul olmadığını öğrendiğimde bana hayatımın şokunu yaşatmış yazar. bir daha denk düşemedik ama o da olur yakın zamanda umuyorum. insanın hayatında böyle sempatik, iyi niyetli insanlar olmalı kanaatimce.
  • uzun ama gerçekten çok uzun boylu yazar))) kendisiyle (bkz: 8 mart 2014 ekşi sözlük izmir buluşması) nda tanıştık.. ama yanına gidip uzun uzun sohbet etme şansı bulamadım.. kaos'a akılmış... bana da gelip söyledi ancak ben +4 le katıldığım için diğer arkadaşlara uymak zorunda kaldığım için özür diliyorum kendisinden..

son zamanlarda depresyonda olduğunu da şimdi öğrendim.. umarım konforludur ve 8 mart buluşması biraz hayatını renklendirmiştir..

samimi ve içten bir yazar.. tanıştığımıza sevindim..
  • iyi ki tanışmışım :) muhabbeti güzel yazar.
  • hakkında yeteri kadar uzun betimlemesinin bir türlü yapılmadığı yazar.
    uzun yahu, baya uzun.
    kendisi benim bütün üniversite hayatım boyunca okuduğum bir kıza ikiz derecesine benziyor. baya baya uzun zaman o zannettiğim, kardeşi olup olmadığını çok merak ettiğim ama soyadlarının tutmadığı birisi.
    onun da memleketi o taraflardı ama, çok ilginç belki uzaktan akraba bile olabilirler bilemedim şimdi.

düşüncelerini sonuna kadar savunan, ama argüman bulmak konusunda biraz zorlanan bir yazar. ya da bizi buna inandıramadı, ama yine de düşüncelerine saygı gösteriyoruz efenim. tanıdığıma çok sevindim.
  • canim arkadaşım biricik minik kuşum ıyi ol hep seni çok seviyorum.

dualarım seninle.
  • erken kaçmasaydı da kendisini de görseydik dediğim yazar. tamam gelecem der sonra işim çıktı der gelmez, geleceği varsa da bi saat oturur sonra kaçar falan. senin epey bi içmen gerek.
  • güzel bir aydan öte bir kız ismidir. kulağa da yüreğe de hoş gelir
  • benim ayım doğduğum ay hey eylül!!!
hesabın var mı? giriş yap