şükela:  tümü | bugün
  • youtube üzerinden aylardır takip ettiğim youtuber.

sevgilisiyle ve okul çevresiyle keyifli videolar çekiyorlar. koç üni için takip ederken kendisine ve videolarına takılı kaldım. basit editlemelerin bile keyifle izlettirmeye yetiyor. istanbul'da bir gün denk gelirsem, tanışmak isteyeceğim ünsüz çiftlerden biri.

uzaklardan gelen edit: karı-koca ve sevgili olarak bu hafta yayınladıkları videoda; şımarık, itici, bir o kadar da söz keser gördüğüm yutıbır. şaşırdım. eylül bahar, bir zamanlar itiraz ettiği popülerizmin içine dahil olmuş. buna sebep olan şey anladığım kadarıyla da önce instagram sonra youtube diye düşünüyorum. böyle böyle kafayı yer, havasından geçilmez gibime geliyor... neyse de takipten çıkarıldın.
  • filme gitmeden önce kanalının sahibi cem'in sevgilisinin açtığı youtube kanalı. başka arkadaşlarının videolarında yaptığı cringe haraketlere rağmen (bkz: tuvba) . kendi videolarında sergilemiş olduğu haraketleri samimi ve sempatik bulduğum youtuber.
    videolarında bacaklarını ve karnını göstermeden yapamayan bu değişik arkadaşımız sektöre farklı bir vizyonla giriş yapmaya çalışmaktadır. ayrıca koç üniversitesi ekonomi 3. sınıf öğrencisidir.
  • kendisi, sevgilisi ve arkadaş çevresiyle; bize, zengin çocuklarındaki iticiliğin default olarak geldiğini kanıtlayan genç.
  • bu kız aşırı derecede yapmacık, belirli bi formatı yok anladığım kadarıyla sürekli alerjilerinden ve sevgilisinden bahsediyor arada bacak ve meme gösteriyor, ne kadar kalıcı olur bilemem ama okulda önümüzdeki dönem popüler olacağı kesin.
  • neden hakkinda kotu yorum yapildigini anlayamadigim youtuber. gayet tatli bir hayatii var ve cok samimi birine benziyor. kendini izlettiriyor. izlettirirken de keyif veriyor. umarim daha cok video ceker
  • bir yutubır. bence itici değil, hayatını kıskanmama rağmen diyorum bunu msmdmdm. videolarını çoğunlukla sevgilisi cem'in komik tavırları için izliyorum. *

edit: aslına bakarsanız banu berberoğlu 'nun zengin hali gibi eylül.
  • bu kızın videolarının sonunda çalan şarkının ne olduğunu söylerseniz minnettar olurum