şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: memeli mestan)
  • web sitesini hazırlayanların amator oldugu kiz. bari show more u türkceleştirip koyalardı
  • ilk vaynlarında* "birazdaaaaa sevgiiiiiiii" diye çığırtarak yemek tarifi verirdi. kendisi eski bir hostes olduğundan memeli mestan nickini seçmiş olası yüksek vayn fenomeni.

ayrıca yarı çapı 1,5 cm olan baldırlarına geçirdiği süper mini beyaz şortuyla sürekli dikkatimi çekmektedir. ya kendisinin onlarca beyaz mini şortu var ya da o şortun bir hatırası var.

(bkz: memeli mestana şort alıyoruz kampanyası)
  • sevimli olmaya calisirken nasil antipatik olunur sorusunun cevabini veren insan
  • sevgili yapmıştır. hayatımda vine ve türevleriyle hiç işim olmadı ama gariptir sadece kadınlardan bir bunu ayrı tutarım.

kendisine itici diyorlar doğrudur ama kendisi de bunun farkında zaten.

aplam sevgiliyle masal vinelarına başlamış. o eleştirdiği kezbanito hareketler usul usul damarlardan girmiş.
    ahahahha ulan ne ara sevişmekten sıkıldınız da yatakta vine yapmaya başladınız eylül hanım ?

eleştirenler için diyeceğim, insanları güldürmek oldukça zordur.
    100 vaynını izledim gülemedim filan geçiniz bunları.
    kendisini aklıma estikçe beğenerek takip ediyorum.

ve ayrıca hatunların akıllı adam yerine piç tercihine kanlı canlı örnektir.
    nen bulaydın kellli melli möhendis, avukat neyim. o ney gız dövmeli filan?
  • bu kılıksızı da mı oyuncu yaptınız lan sinemacılar?! :)) kılıksız.
  • nedir? youtube kanalının yeni sunucusu.

(bkz: #68021752)
  • severek izlediğim ve takdir ettiğim nedir kanalının videosunu izlemeye bile tahammül edemeden ilk defa eksi oy kullanmama sebebiyet vermiş kişi.
  • fazlasıyla itici sosyal medya ünlüsü.