şükela:  tümü | bugün
33 entry daha
  • son yaptığı videosuna tatlı rap diyenin kulak doktoruna gitmesi gerekmektedir

aşırı yapmacık, antipatik ve sanki ilkokul müsameresinde şiir okuyor gibi. abla sen bunu böyle yaptıkça daha çok itici oluyorsun. duygularını illa böyle ifade etmene gerek yok. ali desidero vokalini de al git lütfen. ali desidero 20 sene evvel güzeldi. hani kickli ritmlerin üzerine hızlı söylediğin saçma sapan sözleri zaten geçtim de 15 senedir rap dinleyen biri olarak bu konuda kimin yapıp yapmaması gerektiğini görebilecek durumdayım (ve böyle de kendini beğenmiş kibirli biriyim). senin videoların şaka amaçlı veya toplumsal bir soruna parmak basma amacı güdüyor olsa da gerçekten iticisin. nolur sen yapma şunu. git youtube’da falan kanal aç orda söyle derdini.

bu arada instagram hesabında “oyuncu” yazıyor ama ben bu kadını hiç tv’de falan görmedim. tiyatroculuk yapıyorsa ve ben tv dizisinde oynamam diyorsa da çok sağlam torpili vardır çünkü oyunculuk açısından cidden vasatın altında en azından instagram videolarında öyle.
4 entry daha