şükela:  tümü | bugün
33 entry daha
  • instagram’daki şu videosunu, başıma gelecekler konusunda hatunun bana spoiler verme amaçlı gönderdiği günden beri aklıma geldikçe izleyip gülüyorum. tek derdi evlilikti, sonunda muradına ermiş.

ayrıca itici fenomenlere göre nispeten daha çekilir paylaşımları var. vine zamanı angry birds taklidi de sağlam güldürmüştü. yine de aykut elmas’ı tek geçerim, o apayrı.
  • vay arkadaş, rap yapan kadın vine zamanının memeli mestan'ıymış. ben de "ben bu kadını bir yerden tanıyorum" diyordum.
    erkek egemen vine dünyasında -vine mı kaldı- zamanında cesur işler yapmıştir, o hususta takdiri hakeder.
    rap olayına gelince, metinleri beğendim ve çok akıcı söylüyor, sesinin tınısı da güzel. tip olarak ortalama bir kadın, kimse güzel olmak zorunda değil.
    ama kayış "türbanlı abla" ile kopar. çok itici zorlama bir sosyal mesaj, gerek yoktu. biri türbanını takar, mestan kısa şortunu giyer, anca kanepede bir türk kahvesi içerler.
    mahsun kırmızıgül'ün "hepimiz kardeşiz"i kadar ironik lan!

yazarın notu: uzayda su zaten vardı, mars'ta su buluyor deseydiniz bari.(bkz: dünya)
  • 'ıyyy bu ne şimdi?' dedirten çok manasız işleri olduğu gibi, hunharca güldüren videoları da vardır.

eylül vine'da fenomen olduğu ilk zamanlar çok güldüğüm bir insandı. sonra sergilediği abukluklardan bezip tiksinmeye başladım. arada güzel şeyler becerebiliyor. lakin ünlü olmasın, muazzam bir kendini bozma potansiyeline sahip çünkü. çok kontrolsüz ve her an agd'miş gibi duruyor.
    en son şuna güldüm:
    https://m.youtube.com/watch?v=e9yzcli67ok
5 entry daha