şükela:  tümü | bugün soru sor
110 entry daha
  • şimdi sol frame'de görüp baktım, çocuğun ismini hakikaten alex koymuşlar. *

    eşi yabancı olsa tamam da eşi de türkmüş. neyse allah analı babası büyütsün ne diyelim. :)
  • “günümüzde annelerin tükettikleri yiyecekler sağlıklı olmadığı için anne sütü faydalı değil” gibi ya da benzeri bir cümle kurmuşlardır. ayrıca eşi kendilerini eleştirenlere “aptallar ölsün” gibi bir cümle kurmuştur. kendileri sosyal medya sayesinde eline güç kuvvet geçmiş yurdum insanının tam karşılığıdır. eylül belki eh işte ama o eşi hiçte umurumuzda değilsiniz hehuheu şeklinde davranarak dikkat çekmeye çalışmaktadır. hayattaki tek başarıları bir çocuk dünyaya getirmiş olmak sanki. ama bebeleri çok tatlı.
  • aşırı cahil ve egoist oldugunu düşündüğüm insan. sürekli insanları aşağılayarak konuşuyor, sürekli her şeyin en iyisini ben bilirim havalarında. ayrıca birkaç entryde anne sütü hakkında ileri geri konuştugunu yazmışlar. buraya yazana kadar neden gerekli yerlere şikayet etmediniz? ben görseydim her yere şikayet ederdim. şu meseleden bile nasıl cahil oldugunu anlayabilirsiniz.
    insanları o kadar aşağılıyor ki neden takip ediyorlar hiç anlamıyorum.
    farkında mısınız sayın takipçiler kadın sürekli sizlere hakaret ediyor?
  • asiri cahil elindeki oyuncagi dogurdugu bebegi. surekli attention whore tavirlar. bebege allah saglik versin ama iste delirtiyor bu instagram bagimliligi gosteris merakliligi kendine asik olma durumlari bebegi surekli malzeme yapmasi bos beles islerin adami olmasi. biktik bu tarz insanlardan
14 entry daha