şükela:  tümü | bugün
  • nickinin anlamını merak ettiğim yazardır*.

ayrıca
    (bkz: izmirli kızlar)
  • takdir ettim. net.
    8 mart'ta çaylaklığı onaylanan 8284 yazarlarla birlikte sözlüğe dönüş yapmış eski bir suser olmasından kıllanıyorum.
  • spoiler'dan bihaber olan 8284.

8284 tanımını tam anlamıyla hak eden ender yazarlardan.
  • #26047625 numaralı entrydeki yazısına ''kürdistan'da'' diye başlayan bölücü trollerin ''ırkçılık''la suçladığı yazar.

maalesef bu ülkede yasalar sadece sana yasa be kardeşim. bir tek seni korur.

- kullandığın elektriği bana ödetirsin. en çok kaçak elektrik kullanan hakkari gece görünümü

- çocuk yardımı adı altında bok gibi para alırsın.

bunlar yetmezmiş gibi;

- ''yaşasın kürdistan'' dersin,
    - ''kahrolsun t.c'' dersin,
    - banka, okul, hastane, postane gibi kurumlara saldırırsın
    - yıllarca öğretmen, polis, doktor, mühendis katledip ''devlet bize bahmiiir'' dersin.
    - polise bomba atmaya çalışırsın. bomba elinde patlar. öldürmeye çalıştığın o polis seni (daha önce saldırdığın) hastaneye yetiştirip hayatını kurtarır.
    - deprem olur. arama kurtarmaya gelen askerlere saldırırsın.
    - istediğin şehire gelip istediğin işi kurabilirsin. kimse yadırgamaz seni ama gittiğin yerde de rahat durmayıp milletin huzurunu bozarsın vs.

ve bütün bunları kürt halkının hakkını koruduğunu iddia ederek yaparsın. boşversene sen. dini, dili, ırkı farketmeksizin hiç kimse hakkının bu şekilde korunmasını istemez.

birisi tüm bu yaptıklarına rağmen ağzını bozmayıp, sadece ''artık samimiyetine güvenmiyorum kürt kardeşim'' dedi diye de faşist, ırkçı ilan edersin.

peki sen nesin ?
  • ilk ekşi sözlük zirvemin kadrosundaki yegane yazar.
    numaranı ver arayacağım diye bi dalış yaptım, verdi, aradım. yarım saat falan güldü aralıksız. çok güleryüzlü biri. gülmeyi seviyor. arada bi de çığlık attı. üstüne böcek atlamış çünkü.
    ırkçı olduğunu düşünmüyorum. benim görüşüme göre, birşeylerin savunuculuğunu yapmak için herşeyi görmezden gelmeyi, tasvip etmiyor. artıları da eksileri de hesaplayabilen biri.
    zaten şöyle bi kahve içseniz kendisiyle kordonda, o kadar çok güler eğlenir, neşe saçar ki, uzaktan gören biri lan bu kız kesin faşist değildir der. sanırım der. çünkü değil.
    çok güzel anlatıyor herşeyi. merak ettiriyor filan. bi de o o kadar güzel dinliyor ki, akşam 6da vedalaşırken artık boğazım acıyordu konuşmaktan.
    en yakın zamanda evlerini basıp uyku düzenini bozucam.
  • şuan deniz kenarında oturuyorum, önümde kahvem, karşımda izmirin en taş hatunu. çok seviyorum ben bunu, erkek olsam bi dakka düşünmezdim ehe ehe. her kız böyle olsa keşke, akıllı, güzel, kültürlü. canım benim canım :*
  • bana kizmaz, kizamaz, yok oyle bi luksu, bi itirafim var dedim sasirdi, soyleyince de bu mu dedi..
    ah ah o uzun sigarasi olmasa...

severim kendisini cok...
  • on numara kral insan.
    kalbine değmesin hüzün kardeşim.
  • fazıl say başlığına yazdığı entry ile keşfettiğim, sonra nickinin beni tav etmesine izin verdiğim, takibe alıp okumaya başladığım ve sanırım şukulamakta biraz ileri gittiğim yazar dişisi. memelerin gücü adına, kadın yazarları ayrı bir seviyorum. bazen feminist yönüm aşırı kabardığından mı bilinmez.

(bkz: valla billa lezbiyen değilim)