şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eğer hiçbir araba giremiyor olsa son derece haksız bir istek olduğu rahatlıkla söylenebilecekken, maaalesef bir takım arabaların girebildiği gerçeği karşısında, haklı yönünün de bulunduğunu düşündürten bir istektir.
  • gir de içine sıç diye mi?
    git trt'nin, panora'nın oraya arabanı park et, sonra istediğin gibi gir dolaş içeride kardeşim. pikniğini de yapabilirsin, rahat ol. odtü'de senin orayı insanca kullanmanı istiyor zaten, kimsenin senden orayı sakladığı falan yok, bilesin.
  • mantıksız istektir. girebiliyorsun zaten. tipine bakıyorlar, çok at hırsızı gibi gözükmüyorsan, alıyorlar. ama insanlar girişin biraz ilerisine, yol göle iyice yaklaşmadan önceki kısma park edip daha ilerisine yürüyerek ya da bisikletle devam etmeyi tercih ediyorlar. çevreye duyarlılık, gelişmişlik, insanlık falan hani.. ha senin gibi aktroll oksimoron tipler girip de arabayla gölü turlayıp içine sıçmışlarsa ve bu yüzden görevliler eymire hiçbir arabayı almamaya başlamışlarsa onu bilemem. o zaman hepimize özür borcun var demektir sevgili kafası çalışmayan şark kurnazı kardeşim, çünkü tahmin edersin ki benim de vatandaş olarak hakkım özenle korunmakta bir doğa güzelliğinin içine senin gibi tipler tarafından sıçılmaması.
  • 7 yaştan küçük çocuğun ya da 65 yaiındna büyük bir tanıdığın varsa arabanda ve öncesinde gerekli göl kartı üniversite idaresinden almışsan (odtü ile herhangi bir bağın olmasa bile 125 kağıt bastırıp alabilirsin) haftasonları gündüz saatlerinde girebilirsin. eğer çocuk-dede taleplerinden birini sağlayamıyorsan haftasonu akşam ya da hafta içi gündüz yine kartla girebilirsin. istediğim zaman istediğimle girerim kart mart almam dersen git mavi göle, göksuya, mogana falan gir. gerçi orda da her girişte para alıyordu belediye değil mi?
  • oldu canım. çevresindeki ağaçları da kesip, oraları komple otopark yapalım. hem arabanı parkettikten sonra da fazla yürümezsin o zaman.
  • antalya kadınlar plajında mangal yakıp garıgız kesmeye yakın bir istektir.