şükela:  tümü | bugün
 • şu videoda girişi efsane olan rapçi.
 • burak king ile birlikte yaptıkları "günah benim" şarkısının klibi yayınlanan isim. eypioo yarr.

  günah benim klibi şarkı sözleri vs için buradan
 • twitterda önüme günah benim şarkılarının linki düştü.

  dinliyeyim bakayım dedim. demez olaydım. 10 gündür 1000 kere dinlemişimdir. müptelası oldum şarkının.

  herif çok iyi. şarkıya haroyin mi kattınız diye sordum az önce twitterda. "bali kattık semt işi" dedi.

  eypio yarraaam.
 • günah benim piyasanın amına koyacak. belli. buralar entry dolacak. ha o koymadı bundan sonra gelen koyacak.

  2000 yılından beri bu piyasayı bilen biri olarak söylüyorum çok iyi geliyor eleman. ceza gibi west coast rapçisi değil, bildiğin mamaklı, sincanlı ama ta kökümüzden geliyor. o yüzden rapi de at çükündeki kelebek gibi durmuyor.

  hani iğrenç arabesk rap'e bir yöneliş var ya o saçma yönelişin asıl sapması gereken gerçek yer burası. tedavi için. dinleyicilerin iyileşmesi için şart.

  günah benim klibi de olması gereken gibi olmuş. ne eksik ne fazla. tam. bakışların yana doğru olduğu kısımlarda tüylerim ürperiyor amk. cool nasıl olunur 101 dersini kredili aldık klipte.

  burak king seni de unutmadım kanka. klipteki kaybolan rap havasını sen olmasan alamazdık. var yok arası olan o el hareketleri gerçekten çok iyi durmuş. dedim ya tam olmuş. daha iyisi olamazdı.

  7 yaşında oğlum ezberledi bile, neden? çünkü aynı şarkıyı dinleyip duruyorum. spotify'a albüm koyun olm. herkes orada. albüm alan yok biliyorsunuz. bari oradan kazanın. ankaraya gelirsinizde sizi ankara'nın zeytinburnu'suna götüreyim.

  bana yazdıran kick mi bass'mı acaba...
 • simdi hatirlayamadim hangi parcasiydi ama bi tanesinde "eypio harbi kirilan bi faydi, ahmet mete isikara, beni ara." sozleriyle yarmis emsi.
 • rap sevmem, dinleyen şahıslarla bile anlaşamam ama bu günah benim ile 1000 km rahat yol yaparsın. hocam eypio iyi iş çıkarmış.
 • (bkz: a.p.o.)

  dj kabininde piknik yapan tuhaf adam. tanısanız seversiniz.
 • kendisini kurşun ile attığı ft olan, kral benim parçası ile tanıdığım mc. yani tanışıklığımız çok eskilere dayanıyor. o şarkıdan sonra a.p.o, yani eypio patlamış ve geniş kitlelere ulaşmıştır zaten. deli dediler şarkısı favorilerimden bu arada. bir de umudum kalmadı parçası. nefisin önde gidenidir.

  çok kıymeti bilinmeyen mclerden eypio. fanboylar belki sago mu ceza mı dalaşından kurtuldu ama, şimdi de joker allame geyiği falan var. bir de saçma sapan ses tonuyla diss atmaktan başka işi olmayan çoluk çocuk. bunlardan sıyrılabilirse bir gün türkçe rap dinleyicisi, eypio şimdikinden daha fazla kıymet görecektir.
 • çok iyi lan bu adam!

  mal mal gezinirken nette pat diye youtube'de random çıktı karşıma bu ne amk diyip kapatacakken saatlerdir videolarında gezinirken buldum kendimi.
 • türkiyenin en kaliteli rap şarkıcılarından biri.