şükela:  tümü | bugün
 • şimdilik hakkında "26 yaşında, avusturya doğumlu. 2 çocuklu bir ailenin en küçüğü. ilk ve ortaokulu avusturya'da okuduktan sonra ailesinin ani bir kararıyla istanbul'a taşındı. 1998 yılında liseden mezun oldu ve ardından avusturya'da 8 aylık askerlik dönemi geçirdi. daha sonra tekrar türkiye'ye döndü ve yeditepe üniversitesi, halkla ilişkiler bölümü'ne girdi. mezun olduktan sonra iş hayatına atılan eyüp, mtv vj search reklamlarını görünce şansını denemek istedi, iyi de etti" bilgisine sahip olduğumuz mtv turkiye vj search'ün iki galibinden biri.

  bakalım zaman ne gösterecek?

  diğeri için (bkz: alper etiş)
 • 1996-2002 yılları arasında adli tıp kurulu ihtisas daire başkanlığı yapmıştır. şu an denizcilik işletmeleri genel müdür yardımcısıdır. (bkz: burak erdoğan)
 • 1998’de annesi emine erdoğan'ın arabasını kullanırken istanbul şişli'de türk sanat müziği sanatçısı yaya sevim tanürek'i ezip ölümüne sebep olan ahmet burak erdoğan'a(dönemin belediye başkanı, bugünün başbakanı recep tayyip erdoğan'ın oğlu) "sekizde sekiz (8/8) kusursuzdur" raporu veren adli tıp bilirkişisi . daha sonra türkiye denizcilik işletmeleri genel müdür yardımcılığına atanmıştır kendisi.

  (bkz: ne ala memleket)
 • 8/8 kusurludur.
  rahmetli babaannemin deyişiyle "iki yakası bir araya gelmeyesice"
 • recep tayyip erdoğan'ın oğlunun kullandığı arabanın yay geçidinden geçmekte olan sevim tanürek'e çarparak ölümüne sebep olduğu kazada suçu 8/8 sevim tanürek'e veren raporda imzası olan kişi. evet şu anda yüksek bir mevkide kendileri.

  merak ediyorum oradan kazandığı paraları yerken nasıl uyuyor geceleri?
  ya da çoluğu çocuğu yok mu?
  hiç sormuyor mu; "bir gün olurda benim çocuklarımdan birine, araba çarpar ve kaldırıldıkları hastanede ölürler ve çocuğum bu kaza sonrasında 8/8 suçlu bulunur mu acaba? diye.

  vicdansızlığın, umursamazlığın ve aymazlığın son raddesineki insan.
 • kemal unakıtan, büyükşehir belediye başkanlığı dönemleri de dahil olmak üzere öteden beri rte'ye çok yakındır ve rte'nin gizli/özel/maddi işleriyle de ilgilendiği söylenir.

  2008'de yaşanan açık mikrofon olayında*, eyüp çakmak'ın koltuğundan edilmesi ihtimalini duyduğunda, ısrarla ve defalarca "binali* kendi başına iş yapmasın, başbakana danışsın" der.

  eyüp çakmak bugün itibariyle makamını muhafaza etmektedir.
 • sevim tanürek'in katilinden daha suçludur. rüyalarında görüyor mudur acaba bazen? titreyerek uyanıyor mudur?
 • adamın hagaten bildiği bir şeyler varmış..
 • bu dünyada cenneti yaşıyor olabilir öbür tarafta cehennemi yaşayacak kişi.