şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • sma tip 1 hastası bebek, tedavi ücreti için valilik onaylı yardım toplama kampanyası var.
  • kampanyası %90'a ulaşan bal yanaklı kuzu bebeği.
    ha gayret çok az kaldı. sıfır zarar ile kurtulacak inanıyorum. çok minik zaten çocuğun yarısı yanak.
  • işsiz biri olarak 20 tl bağış yaptığım kampanya.
    hadi beyler hanımlar ne duruyorsunuz bir sigara parası, bir kahve parası, bir bebeğin hayatı.
  • desteğe devam arkadaşlar
  • ilk entry'deki editi göremeyen yazarlar için: eyüp çınar'ın kampanyası %100 olarak tamamlandı :) sözlükten ve diğer kanallardan yardım eden herkese teşekkür ederiz. bu yavrucak en kısa zamanda sağlığına kavuşacak. iyi ki varsınız.
  • uzun zamandır duyduğum en güzel haber, verdiğimiz her şey başka yerlere aktarıldığı için bir bebeğe dolaylı da olsa ulaşıp sağlığına kavuşacağını bilmek hem çok acı hem de bi nebze olsun serinletiyor. allah ailesine sabır versin, minnoşa da şifa.
    tanım: sma hastası olup minicik nedeniyle bu hastalıkla savaşırken birlik olup ilaç parasını tamamlayıp iyileşmesinin beklendiği bebektir. dikkatinizi çekerim lorenzonun yağı gibi yeni bi ilaç bulunmadı, olan ilaca para yetmediği için para toplandı. iban isteyenler yağmuru, seli bekleyip başka yerlere hibe ederken biz ilaç parası denkleştiği için mutluyuz.
  • gerçekten son zamanlarda hiç olmadığım kadar mutluyum. kaç saat oldu kampanyanın tamamlandığı açıklanalı hala mutluluktan hem ağlayıp hem tepinmek istiyorum. sıfır zarar ile atlatacak süreci bu bal surat eminim. nasıl mutludur ailesi allah daim etsin. çok tatlı çocukları var yanaklarından öptükçe tüm üzüntüleri gidiyordur zaten. of çok mutluyum

edit: 2 gün oldu hala mutluyum