• mesajınız var yeşili bir gömlek giymiş yazarın yarıştığı yarışma.
  • bugünkü bölümde şöyle bir soru gelmiştir.

soru: atasözüne göre bal tutan kişinin yaladığı organ
    cevap: _ _ r _ _ k
  • mehmet ali erbilin neden memedali beeey olduğunu gösteren yarışmadır. abi ne zaman başlasa denk geldiğim an kitleniyorum mali her hareketiyle yarıyor. kesinlikle türkiyenin en büyük şovmeni bu adamdır. hele o sesi yok mu allah vergisi tam bir goygoy sesi.
  • sözlük yazarlığının ekstra bi meziyetmiş gibi lanse edildiği bi yarışma programı daha. ben de katılıcam meslek olarak da sözlük yazarıyım diycem mna.
  • ne zaman denk gelsem izliyorum. hatta saate bakıyorum, aha diyorum başladı. hemen açıyorum star'ı.

çarkıfelek zamanındaki sulu hali ve aşırıkları gayet rahatsız ediciydi. fakat şu anda adam resmen şov yapıyor. çok gülüyorum lan. insanların adeta ağzına yüzüne sıçıyor ve karşısındaki de sadece "eheheh memedali bey" diyor. sanırım kaşınanlar gidiyor sadece.

bence komik.
  • sanırım 9 kişiyle yarışılan yarışma. ben hepsini elersem 500.000 onlar beni elerse 10.000 kazanıyorlar bugün anladığım kadarıyla. gider oraya derim hocam ben size 10.000er veriyim benim karşımda elenin. baktım sunucu arıza çıkarıyo eser derim al sana da bi 10 öğrenci adamsın. 400.000imi alır dönerim. beyin bedava.
  • az önce bir bileciklinin yarıştığı ve asıl yarışmacıyı düşürdüğü program. kendisi bileciğin gururu olmuştur. tüm bilecik sokaklara döküldü, burada tam bir bayram havası var şu anda.
  • iki yarışmacı arasındaki diyalog :

- ben özel bi üniversitede burslu okuyorum.
    - yok ben devletin çocuğuyum.
    - ay peki ben neyin çocuğuyum? ekiki

sanırım bir kaç milyon kişi, bu soruya aynı anda aynı cevabı vermiştir.
  • 250 bin lirayı vermiştir, mehmet ali programın formatında güzel değişiklikler yapmış ve eğlenceli bir program oluşturmuştur. bir kere o canlı paranın orada olması bile yarışmaya heyecan katmıştır.

evet mehmet ali biraz sulu bir insandır. ama zaman zaman çok eğlenceli bir insan olduğunu bu programla bir kez daha kanıtladı, ayrıca aynı saatte kanal d'deki rakibi çarkıfeleği yıllarca sunmuştur.
  • dünya kupası'ndan sonra televizyonda izlenebilecek tek yayın. götümle gülüyorum, hiç öyle "ayy televizyon, hayatta açmam" triplerine giremem, izlemesem de o televizyon açık olacak arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap