• "ezanı duymadı, şarkı söylemeye devam etti" diye sarıyer eşrafınca yapılan olay. yalın'ı taşlamışlar o da deniz yoluyla terketmiş.

olm siz manyak mısınız ? eşlik etmeyince susardı adam zaten. bomba atıp patlatsaydınız bari ?

http://www.birgun.net/…-sahnede-taslandi-81327.html
  • taşlayanların, hepsi birer hiciv üstadıdır.
  • kulağında inear olan bir solistin, ezan sesini duyabilmesi imkansız olduğundan tamamiyle organizasyonun hatasıdır!

dün gece beşiktaş belediyesi tarafından düzenlenen tarkan konseri sırasında, özellikle dikkat edilmiştir. timeline ezan saatine göre programlanmış ve tüm prodüksiyon tarafınca titizlikle takip edilmiştir.
  • konser erken bitirildi doğru ama ben taşlama falan görmedim şayet. aksine arayı ezan okunuyor diyerek kendisi verdi. ortamda da herhangi bir gerginlik olduğuna şahit olmadım. neden erken bitirildiğine anlam veremeyip "beleş konser böyle olur tabii" tarzı kendi çapımızda makara dahi yaptık. meğer herifi taşlamışlar da haberimiz yokmuş. hem dinleyip hem taşlamak nasıl bir davranış şekli lan bu? hadi hepsini geçtim taşlamak nedir ulan it? ben şimdi bunlar yüzünden mi o kadar bekleyip cumhuriyet parçasını dinleyemedim?!!
  • ezan sesine hepimiz duyarlıyız, kabul ancak, adam duymamış işte. kimsenin kimseye tahammülü, sevgisi kalmamış. fırsatını bulduğunda birbirimizi öldürecekmiş gibi yaşıyoruz. kim bozduysa düzeltsin tez elden.

haber linki
  • yalın'ın konserini izleyenler arasında ışid sempatizanları olduğuna dalalettir. neyse ki adamın kafasını kesmemişler.
  • suphesiz ki o taslayanlar ne gereksiz insanlardır...
  • cornetto dağıtmadığı için de taşlanmış olabilir.

şüphesiz ki yalın yazın habercisidir.
  • yalandır o. taştan kasıtları taş gibi hatunlardır.

islam barış dinidir. sevgi dinidir. öyle taşlama falan olmaz. allah büyük. kocaman.
hesabın var mı? giriş yap