şükela:  tümü | bugün
 • derrick henry ile draft'a giren en iyi running back olan ohio state oyuncusu. inanılmaz ayak çabukluğu ve defansı okuma zekası sayesinde defans arasından patlayıp koşuya devam edebilecek bir koşu stiline sahip. junior sezonunda 1,821 rush yapıp 23 td ile oynayıp sugar bowl da ofansif mvp ödülünü almış bir canavar.

  lions forması giymesini istesem de top need olarak defansif line oyuncularına yöneleceğimiz için 15. veya 25. sıradan bir yerden gideceğini düşünüyorum.

  https://www.youtube.com/watch?v=t_93boxghye
 • hakkında ağır saçmalanıyor sezon öncesi. boş bir hype'a sahip olduğunu düşünüyorum bahsedildiği kadar çarpıcı bir sezon geçirmesine imkan yok. klasik cowboys şişirmeleri bir parça. nfl now'da program yapan ike taylor ve mo jones drew'de dün elliot'u todd gurley ile kıyaslayıp 2016 sezonunda hangisinin daha fazla yard koşacağını tartıştı. gurley 1100 yard'ı daha yeni devirip muazzam bir çaylak sezonu geçirmişken elliot'un önümüzdeki sezon gurley'i geçeceğini iddia ettiler. wtf? şaka mısınız amk.

  değil gurley kendi takımındaki alfred morris ve darren mcfadden'ı geçeceğine bile inancım az. seneye görüşürüz.

  https://www.youtube.com/watch?v=zhcngenqktq

  göte giren şemsiye edit'i: lol be kardeşim. adama neden bu kadar nefret kustuysak 6 maçta 703 yard'la açık ara rush lideri şu an. en çarpıcısı ise 25 takımın yaptığı toplam rush yard'dan fazlasını koşmuş. arada mesajlar geliyor duyarlı suser'lerimizden sağ olsunlar başlığı canlandırmak istemedikleri için "sil abi istersen senin entry'i ileride sıkıntı çıkabilir diye ..". hayır dostlarım laf ağızdan bir kere çıktı söz uçsun yazı kalsın diye entry'i silmiyorum. bi daha da draft'tan babam çıksa hakkında yorum yapmam amk. bakar bakar güleriz.
 • dallas cowboys takımında running back** pozisyonunda oynayan 1995 doğumlu canavar. bu çocuk olur, buraya yazıyorum.

  şu ana kadar çıktığı 5 maçta 546 yard koşmuş ve 5 touchdown atmış, 5. maçlar sonunda, en çok koşan running back sıralamasında birincilik bu kardeşimizin.

  çocuğun blok takibi, gapleri görüp oraya patlamalı koşuları, ivmelenmesi, tackle kırması falan hepsi muazzam. ben böyle konuştum ya kesin kafası gözü yarılır, nazarım değer bi şekilde. neyse çok şaapmıyım ben yine de, nazar değmesin genç adam diyim, hep böyle devam et.

  şuraya da bir video bırakayım da ne dediğim anlaşılsın
  https://twitter.com/nfl/status/786212343579410432

  edit: çocuğun hızından bahsederken denk gelen bir videoyu koyayım.
  https://www.instagram.com/p/bld1mseb2_d/
  usain bolt'un maksimum hızı 27.44 mil*
  elliott'ın hızı ise 21.5 mil*

  bu arada elliott'ın üzerinde shoulder pad, kask ve diğer malzemeler; ayağında futbol ayakkabısı ile çim sahada olduğunu hatırlatmakta fayda var.

  6. maç editi: koşu yardı 703 oldu. bu rakam nfl'deki 25 takımın koşu yardından fazla bir rakam. vay anasını sayın seyirciler.