şükela:  tümü | bugün
509 entry daha
  • ramiz, ezel'in öz babası falan çıkarsa ben bu diziyi izlemeyi bırakırım hacı!

yine büyük konuşuyorum bak..
    bir vaka-i vakvakiyye (ördek vakası olarak da bilinir) daha çıkarsa direkt çark ederim hiç düşünmem..
  • daha önce de söyledim tekrar söylüyorum. son bölümde ezelin eyşana bakışı sıççam azına değil de yelkenleri suya indirme bakışı ise çok büyük laf etcem şimdi -izlemem lan ben bu diziyi bir daha-. şimdi senaristlerin sözlük okuduklarını dizinin gidişinden anlayabiliyoruz. yanılıyor olsak bile mutlaka birileri söylemeli; aşka yenik düşen adama çevirmeyin bu hikayeyi. n'olur, yapmayın.
  • --- spoiler---
    ramiz dayı efendi ezel'in gerçek babası mı acaba diye sanrılar , tahminler dolaşıyor. öyle olsa "ne mert ne kendim, ben 10 senedir sadece seni düşünüyorum" tribinde bir açıklama yapmazdı sankim diye düşünmüyor değilim. insan evlat ayırır mı? ya da.. yoksaaa? mert'le ezel kardeş değil mi?
    aman tanrııııııııııııııııııııııııııııım
    --- spoiler ---

öhöm.. neyse..
  • tamam lan!
    tamam!!
    aaaaaaaaa

dayının ezel'in babası çıkması ihtimali yok bu dizide!
    ayyyyyyyy töbe yaaa..
    demedim öyle bişiy! *
  • sahsi kanaatim kenan imirzalioglu 'nun bu rol icin yanlis kaftan olmasi.

adam uzun. hatta uzun demek yetersiz; upuzun. bak bak bitmiyor.

sonra da yuruyor yolda yigit ozsener ile baris falay ile. ekranin attigi kazik sonucu olarak da; kenan normal gorunuyor yigit ozsener ve baris falay ise kisacik duruyor aynen bir cam agacinin saginda ve solunda cikmis iki adet cali gibi.
    ezel'in ahi mi tuttu nedir?

edit; imla.
  • "bak hala monte cristo diyo."

bir izleyici
  • vurulan güvenlikcinin oglu olan delükanli ramiz efendiye yanasip 'abiacimbeabi, abi bi dömer-epmek alsağa be abi' dedigi an bu dizi benim icin ve türki cumhuliyetler icin biter.. acik konusalim..
  • sırtları yatak yüzü görmeyen adamların hikayesi. marjinal lan bunlar. kamyon yükü para var heriflerde minimailstiz ayağına ya çekyatta ya damda yatıyolar.
    tamam alırsın yine intikamını alma demiyorum. 2 gün izin ver kendine, yat akşamdan güzel süpersonik yatağa, omuriliğin bi desteklensin bi dinlensin götün. sabah da haşlanmış yumurtayla yap kahvaltını bak nasıl pırıl pırıl zihinle intikam alıyosun.
    yakışmıyor öyle depresyondayım ayağına çekyatta yatıp dikkat çekmeye çalışmalar.
  • yatacak yer demi$ken, 450milyarlik arabayi balat'ta sokaga parkeden adamin damda yatmasi hikayeyi cok bozmaz, 'akil sagligi yerinde degil la i$te, n'apsa yeridir' der gecersin..
    ha benim olacak o araba bagajinda yatarim o ayri, ama arabayi alip nasil sokaga koyuyosun o semtte bilemiyorum..
9173 entry daha