şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş'ı üçüncülüğe attılar, gazetede battı diye yazdılar ama beşiktaş dayandı, birgün feda formasıyla bu bataktan çıktı.

fikret takımı bir kliniğe yatırdı, beşiktaş'ın çehresini değiştirdiler, beşiktaş'ın oyuncularını değiştirdiler, beşiktaş'ın makus talihini değiştirdiler.

beşiktaş başka bir takım oldu, beşiktaş ant içti o iki hain takımdan öç almaya.

beşiktaş bonservis vermemeyi öğrendi, beşiktaş hakemleri baskı altına almayı öğrendi, beşiktaş derbi maçları kazanmayı öğrendi, beşiktaş herkesi yenmeyi öğrendi.
  • yıldırım abimiz sevdiğimiz bir abimizdi, janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela, ben bilmem.

çok gülerdi ben gülmem.

bu kapıdaki taraftar 'abi, bize stat' dediğinde sırtını dönerdi. ben dönmem.

alen abi 'çocuklara bilet' dediğinde dalga geçerdi. ben geçmem.

yıldırım abi sevdiğimiz bir abimizdi ama parayı da bir garip dağıtırdı. kulübün kasasında ne varsa döner dolaşır hep antep'e giderdi. benim gitmez.

bizde para ortaya konur. her futbolcu hak ettiği kadarını alır. oğuzhan forma senin.

jilet yıldırım sevdiğimiz bir abimizdi ama sponsorları hep adamına buldururdu. ben sponsorumu kendim bulurum.

yıldırım abimiz masaya şöyle zengin ama biraz da ürkek otururdu, ben arkamı taraftara verince şöyle yaslanırım bi geriye.

tff sende kalsın kardeş, beşiktaş'a bulaşma yeter.