şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle başlattığım süper kampanya. şu diziyi en başından tekrar yayınlayacak bir tv olmalı!
  • bu karantina doneminde malum bazi dizilere ara verildi. hazir virus sayesinde bu vasat dizilerden kurtuluyorken eski efsanelerin bolum tekrarlari en bastan yayinlansin. lutfen bu cok mantikli fikri degerlendirin @sayin tv kanallari.
    ezel
    kardes payi - leyla ile mecnun - avrupa yakasi
    kurtlar vadisi
    behzat c. haydi ulke normale donsun!!!!

edit: lan olum manyak misiniz?
    ulkede kac milyon kisi tv basinda sizin haberiniz yok mu?
    kendim icin mi istiyorum saniyorsunuz? milletin beyni uyusuyor simdiki dizilerle. 200 mbps hizda internetim var, televizyonum zaten yok.
  • sus sakın tek bir yalan daha söyleme. neden biliyor musun? çünkü inanırım.
  • çok desteklediğim önerme.
    "eğer geriye dönebilseydim söylerdim; her ihanet sevgiyle başlar"
  • ilk 13 bölümün hakları show tv'de o halledilirse olur. aynı şekilde kurtlar vadisi'nin son sezonu kanal d'de.
  • internette yok mu amk ne tvsi
  • aç youtube'dan izle.
  • birkaç ay önce yeniden başlayıp 24. bölüme kadar geldiğim efsane dizi. türkiye sınırları içinde gelmiş geçmiş en iyi dizidir ezel. daha iyisinin geleceğini de sanmıyorum.

mantıklı bir istek ama hiçbir kanalın umursayacağını sanmıyorum. youtube'tan izleyin siz en iyisi.
  • insanlar reklam izlemeyi seviyor artık ben emin oldum. aç internetten izle hocam allah aşkına.
  • birkaç gündür star tv gece 12 de işler güçlerin tekrarlarını yayınlıyor,keşke kardeş payınıda yayınlasalar.