şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam garajistanbul'da jehan barbur'un yeni albüm lansmanında back vokal yapmış güzellik. yakın zamanda inşallah kendi albüm lansmanını yaparken de dinleyeceğiz.
  • kendisinin birbirinden güzel kayıtları artık youtube kanalından dinlenebilmektedir.

üşenenler için:
    rüya
    bu havada gidilmez
    şarkılarım senindir
    when you're smiling

bu da official facebook'u
    https://www.facebook.com/ezgiaktanofficial
  • kedi besleyen mugannilerin en tatlısı.

gerçek anlamda ailecek seviyoruz kendisini, kedisini.

ayrıca 7 kasım akşamı küçük bronx'ta kendisini dinleyeceğiz.
  • basarili gayda istanbul ve jehan barbur gunlerinden sonra ezgi aktan olarak ilk performansini gectigimiz cumartesi aksami kucuk bronx'ta gerceklestirdi. konserin ilk bolumunde kendi bestelerini ikinci kisminda ise facebook sayfasindan asina oldugumuz coverlerini soyledi. onun kadar biz de heyecanliydik cunku sahnede hayallerini gerceklestiren lise arkadasimizi izliyorduk. o gazla objektif yorum yapamayabilirim diye olayi buraya tasima isini bir kac gun sonraya birakayim dedim ama ustunden zaman gecmesine ragmen performansin enerjisi de kalitesi de hala aklimda, vakit gectikce bu gorusum degismedi.

son zamanlarda herkesin eglence muzigi yapiyor olusundan ben acikcasi cok sikilmistim. dinlence muzigi yapan birine denk gelmek ozledigim bir seymis onu hissettim.

yukarida da verilmis ama bence en iyilerinden biri bu nazan oncel performansiydi

https://www.youtube.com/watch?v=4nci9bb-fj0
  • son yıllarda dinlediğim en duru seslerden. umuyorum bu başlık 2 sene sonra binlerce entry dolacak. at fava bekle.
  • ne kadar temiz bir sesi var öyle...
  • 15 ocak'ta albümü çıkıyor. harika bir kadın vokal kazanıyor müzik dünyası.
  • dupduru sesiyle çok güzel bu havada gidilmez der; öyle içten söyler ki giden kahrolur.

albümü çıksa da daha çok dinlesek.
  • dün itibariyle albümü "itunes"ta satışa çıkmış olan su gibi duru, naif ve nefis ses. ben "hard copy"ci olduğum için "d&r"ı bekliyorum o ayrı.
  • tesadüfi dinlediğim tatlı kız. sesi gayet güzel. bu havada gidilmez coverıda başarılı.
    şu an youtube tan albümünü dinliyorum. albümünü de beğendim sayılır.
    bu başlığın altı dolar taşar. şimdiden parsellemekte yarar var.