şükela:  tümü | bugün
  • güzelliği, sempatikliği ve zekasıyla beni büyülemiş, neredeyse ideal hatun. tabi yakından tanımak gerek ancak boyu, posu, yüz güzelliği ve florida institute of technology'den hem sportif, hem de akademik burs alabilmiş olması itibarıyla benim nazarımda her türlü yarışmanın her türlü galibidir. nasıl becerdin hem bu kadar güzel, hem de başarılı olabilmeyi be hatun? vallahi helal.

yarışmada da üçüncü olmuştur bu arada.
  • survivor 2016 ünlüler takımının güzellerinden.
  • adaya gelirken sevgilisi var mıydı bilmiyorum ama çağan atakan arslan'dan ya bir abi gibi etkileniyor ya da çok fena hoşlanıyor. kazanınca ona buna atakan gibi diz miz yapar oldu baya.

edit: fikrimi geliştiriyorum, atakan'dan baya hoşlanıyor bence. sürekli adamla yan yana oturuyor, konuşuyor, konuşurken de belli belirsiz çekinerek konuşuyor. kameranın onları göstermediği yerde bile atıyorum yattara ile mehmet'i konuşurken izliyoruz, kadrajda en arkalarda bir bakıyoruz atakan - ezgi barakada yan yana. bir tek ben mi dikkat ediyorum, sözlükte kimse de görmüyor ha.
  • çok güzel kız ama yancı gibi biraz.
  • güzel hatun. adada kalması da güzel olmuş. mümkün olduğunca uzun süre devam etsin.
  • bu kadına güzel diyen göz doktoruna falan görünmesin. zira gözündeki rahatsızlığı giderecek bi teknoloji geliştirilmedi henüz.
  • eski bir türkiye güzeli olarak, güzelliği tescillidir.
  • güzellik yarışmaları bir ülkedeki tüm kızlar toplanarak yapılmadığından, tescil konusuna inanmadığım yarışmacı. güzellik yarışmalarının adil olduğuna zaten inanmam.
  • survivor bittikten sonra muhtemelen tv 8'de magazin programı sunacaktır...acun sever kanatları altına aldığı insanların on yıllık kariyer planlarını yapmayı...