• survivor bittikten sonra muhtemelen tv 8'de magazin programı sunacaktır...acun sever kanatları altına aldığı insanların on yıllık kariyer planlarını yapmayı...
  • atakan ın aşkından dolayı yarışmada ikinci olan hatun kişi. yarışmacı bile denemez. zira sadece yarışlarda en iyi ihtimalle 1/2 performans sergiliyor. onun dışında dünkü bölümde atakan mehmet, nagihan ve yattarayı karşısına alıp hesap sorarken "biz farkettik ki, biz gördük ki" diye atakan a destek çıkması atakanın yanında bi hanımağalık yapmaya çalışır görüntüsü verdi. zaten atakan ne ayaksın ya, herkesi ezgi için harcamaya hazırdın. zaten ezgi nin ikinci olduğunu öğrenince ki o halin yok mu! pes yani! eversin acun sizi adada da en azından millet sizin münasebetiniz yüzünden elenmez! *
  • bir yarışma uğruna kendini rezil eden bir kızcağız. survivor 2016'da ilk 1-2 hafta içerisinde elenmesi gerekirken doğru ata(erkeğe) oynadığı için birleşme sonrasını bile görebilen, yarışma performansı rezalet seviyesinde olan kızdı. tuğba özay bu kadından daha iyi yarışıyordu, gülnihal candan şişkosu haricinde doğru düzgün üstünlük kurabildiği bir kadın yok. fakat ne hikmetse bu başarısızlıkla kendi takımında son 2 kadın, toplamda son 5 kadın arasına kaldı. istatistikler ortada.

http://www.acunn.com/…vor/istatistik/ezgi-avci/3471

yarışmanın başında narin, güçsüz halleri yüzünden yazık kıza diye sempatiyle izlerken, yarışmanın sonunda sağa sola delikanlılık tribi atmasını izler olmuştuk. kendisi en silik kadına bile erkek üzerinden dolaylı güç verildiğinde yapabileceklerinin kusursuz bir örneği. ebru öztürk elendi diye ağladığını, nagihan karadere ona bir şey söylediğinde 2 kelime bile edemediği, anında gözleri dolduğu günleri unutmamışken, nagihan'a "delikanlıysa beni yazsın." dediğini gördük. atıyorum bir yerlerde atakan elenmiş olsa 1 hafta atakan'ın arkasından ağlayacak, o 1 haftanın sonunda da adadan gönderilcek bir tipsin. neyin delikanlılığı, sen hayırdır ya?

burada aldığı burslardan bahsedilmiş. florida institute of technology'den hangi sporun bursunu alabilmiş ben çok merak ediyorum çünkü kendisi bırak parkurda ilerlemeyi, düz koşmayı bile beceremiyor. kağnı gibi yavaş, güç zaten yok, atış/beceriden de eser yok. puzzle'ları ortalamanın üzerinde bir hızla yapabilmesi haricinde ortada hiç bir şey yok. verdiği oyunlar sayesinde gizem memiç gibi vasat bir oyuncu ilk 2-3 haftada gideceğine, kendi adasında birleşmenin ötesini görecek kadar güçlenmişti. bunlara rağmen kendisinde nasıl bir yüz varsa "semih yarım kadar oyun almamıştır." deyip insanlardan destek arıyordu. o aralar sepetlendi adadan zaten. sepetlendikten sonra da "yattara yunus'a öyle konuşmasaydı elenmezdim." deyip duruyormuş. gören de yarışmalarda olmasa bile ada hayatında bir varlığı vardı zannedecek. atakan'a kösem sultan olmak ve atakan ne diyorsa tekrar etmek haricinde koca yarışmada yaptığın hiç bir şey yok. gereksiz uzun bir dominik tatili yaptın, yarışma ardından da tv8'de işini kapmışsın, o kadar kendini rezil ettiğine az çok değdi sanırım. atakan'la da sevgili olmuşlar galiba, hakan hatipoğlu'nun "ezgi'nin dışarıda sevgilisi var." cümlesindeki sevgili bu olanlar hakkında ne hissediyor acaba? rezillik üstüne rezillik.

dizilere kendini atmayı denersen çok şansın olacağını düşünmüyorum, insanlar yarışma boyunca senin için şöyle şeyler düşündüler. liste uzun, kolay gelsin.

(bkz: #59047740)
    (bkz: #59049504)
    (bkz: #59279944)
    (bkz: #60135576)
    (bkz: #60286678)
    (bkz: #60286906)
    (bkz: #60287294)
    (bkz: #60305383)
    (bkz: #60385894)
    (bkz: #60386295)
    (bkz: #60386627)
    (bkz: #60388958)
    (bkz: #60406781)
    (bkz: #60406787)
    (bkz: #60406824)
    (bkz: #60406843)
    (bkz: #60406853)
    (bkz: #60406881)
    (bkz: #60422595)
    (bkz: #60427057)
    (bkz: #60464702)
  • fiziği atarsan kimse güzel demez de işte o fizik yok mu o fizik.
  • tv 8'de ne giysem yakışır'ı sunmakta şu anda...
  • bu kadına güzel diyen göz doktoruna falan görünmesin. zira gayet net görüyordur.
  • nemanja djurisic ile evlenip madrid'e yerleşen şu an baktığımda instagramdan beraber oldukları tüm fotoğrafları silmiş olan türkiye güzeli.

edit : boşanmışlar.
  • güzellik yarışmaları bir ülkedeki tüm kızlar toplanarak yapılmadığından, tescil konusuna inanmadığım yarışmacı. güzellik yarışmalarının adil olduğuna zaten inanmam.
  • yanlış görmedi isem tv8'deki magazin 8 programının sunuculuğunu yapıyor.
hesabın var mı? giriş yap