• yaz dizisi denilen, genelde çocuklar ve ergenleri televizyon başına cekme amaçlı olup aynı konunun bin birinci kere işlendiği serileri raslayınca keyifle izleme sebebi. samimiyet gibi gayet öznel olarak değerlendirilebilecek bir kavramı tekeline almış bir oyuncu. izlerken "tanışsak iyi arkadaş olurduk biz" hissi uyandıranlardan. "ileride çok iyi bir oyuncu olacak" ya da "şöyle olacak, böyle olacak" demek şu anki başarısına hakaret olacağından oynadıkça daha da parlayacak ve türk sinemasında vazgeçilmez olacak diyerek hislerimi belirtmek isterim. bir de dizideki straplez elbiselerle arada lily allen çağrışımı yaptırıyor ama çok daha güzel. güzel gülen, güzel bakan oyuncu.
  • hem başarılı hem mütevazı, hem komik hem dişi, hem oyuncu hem rol kesmeyen hiperaktif turuncu... mola vermez ezgi.
    hayatımın kadınısın'da yüzünü gösterdi bi ama durun daha, hayat var bu kızda. bugünlerde güleryüzünden düşmeyen gamzesinin bir diğer sebebi umut kurt'la düşman çatlatmaktalar. seviyor, destekliyoruz.
  • hisseli harikalar kumpanyası nda ağa nın köydeki karısı rolüyle karşımıza çıkan ve maalesef ki eline silahı pek bi yakıştırdığım(maalesef) çok yetenekli oyuncu...
  • harika bir göğüs - kalça kombinasyonuna sahip, güzel oyuncu..kolay gelsin kadrosundan da takip edebilirsiniz.. zevklen, ilgiylen ve ihtiraslan takip etmekteyiz.. oyunculuk alanında yetenekli olduğunuda belirtmeliyim..