şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bkm çok güzel hareketler bunlar 2. kuşak'ta yer alan, yakında bolca izleyebileceğimiz yetenekli, mersinli kıvırcık insan.

kendi güzel, kalbi güzeldir ezgi'nin. yolu açık olsun, buralar değerlenir.
  • bu abla bu show'dan alır yürür gibi ama du bakalım. kimmiş, neciymiş diye baktım ama internette hakkında yazılmış pek bir şey bulamadım.
    belki bir nebze şurası
  • bu gece televizyonda prömiyerini yaptı. 1-2 sene içinde buralar entry dolar muhtemelen. iyi oyuncu, ekrana da yakışıyor gibi. ilginç bir aurası var ayrıca, ekran ışığı da diyebiliriz. takipteyiz bakalım, yolu açık olsun.
  • çok güzel hareketler 2 sayesinde tanıdığım başarılı oyuncu. kendisinin dış görünüşünü ve hareketlerini geçmişimden birine benzetmem dolayısıyla televizyon başında hayran hayran seyrettiğim kadın. çok güzel hareketler 2'yi seyredersem sırf bu kadın için seyrederim.
  • bugün doğum günü olan güzellik.

kendisini "biz siyaset bilimciyiz, bunun konumuzla ne alakası var?" cümlesiyle geçmişe götürmek istiyorum. siyasetten de, biliminden de uzak bol tiyatrolu günler dilerim.
  • (bkz: sıla gençoğlu), (bkz: irem derici) ve (bkz: sanem çelik) karışımı oyuncu.

valla birkaç skeçte çeşitli açılardan böyle his verdi bana.
    başarılı olduğu gerçek. yolu açık olsun.

2. kuşaktan alıp gidecek oyunculardandır kendisi. birkaç yıla filmlerde patlar*, gider.
  • cok güzel hareketler bunlar programının 2. nesil sanatcılarından birisi.

kesinlikle yorum yapabilecek birikime sahip değilim ama hayran kaldım...
  • “taner ben” skeciyle tüm ruhuyla oyuna bürünebilmesi ve yaşayarak oynamasıyla gözlerden yaş getirmiştir.. koca bir yumru oturmuştur.. helâl olsun..
  • çok güzel hareketler bunlar 2'de "taner ben" adlı oyunda döktürmüştür. umarım zamanı gelince dolar buralar ve çok daha iyi yerlere gelir. şayet bir gün buraları okursan bana ulaşamana gerek yok. çünkü neden ulaşasın.

edit: birileri yukarıda bana ulaş buraları okursan filan yazıyordu. sonra aslında bu bana ulaş diyen arkadaş daha senin soy ismini doğru yazamamış yanlış başlık açmış filan. bir sürü olaylar oldu ve entryi buraya taşıdık. o arkadaşın entrysi gitti ve bu yalnız kaldı. şaka da bir anlamsız oldu. yaa yaa.
  • tv'de ilk gördüğümde la casa da papel'deki nairobi karakterindeki oyuncuya acayip benzettiğim oyuncu.