şükela:  tümü | bugün
  • social inclusion band'ın çok tatlı ve yetenekli üyesi. takipteyiz.

(bkz: social inclusion band)
  • öyküleri kitap-lık, notos gibi edebiyat dergilerinde yayımlanmış öykü yazarı.
  • susulacak ne çok şey var aramızda adlı öykünün yazarı.
  • ilk kitabını okumaya başladım. sürükleyici öyküler serisi. iyi yazıyor mu derseniz beklentimin altında oldu.
  • creatorstation'ın genç ekip üyesi. galiba ekin kollama videolarından birinde ilgimi çekmişti de ınstagram'dan takibe almıştım. gereksiz lakırdıya girmeyeceğim, ama "doğallık nedir, nasıl doğal olunur" profili tam da. her anından keyif alarak takip ediyorum.
  • abartılan son dönem öykücülerindendir.
  • son dönemde "bunlar öykü mü?" diye sormama neden olmuş balon yazar. diğerler için melisa kesmez, seray şahiner
  • son dönemde "bunlar öykü mü?" diye sormama neden olmuş balon yazar. diğerleri melisa kesmez, seray şahiner
  • notos'un son sayısında (79) vasat altı, son derece niteliksiz bir paragrafı - evet sayıyla 1 paragraf - iki tam sayfaya renkli ve görselli olarak basılmış niteliksiz öykücü. her şeyde olduğu gibi edebiyat dünyasında da iğrenç bir torpilcilik, adamcılık ve bizim oğlan, bizim kız'cılık var. ezgi polat, esasen instagram görsellerinin altına bayık, melodramik yazılar döşeyen şu sıla'cı kadınlardan öte değil. yani hikâyelerini de okudum. ne dilinde ne seçtiği konularda ne kurgusunda en küçük bir yaratıcılık, zevk ve heyecan yok. pozitif ayrımcılığın ekmeğini yiyen, sigara, seks ve bohemlik gibi ucuz şeyleri yazarak can'dan kitap çıkaran yeni nesil kalitesiz kadın yazarlardan. yarınlara kalacak tek bir cümlesi yok.
  • yazarimsi olanini bilemedigim ama fotografci olanini cok sevdigim isim soyisim kombinasyonu. severek takip ediyoruz efendim.