• bu kızın ses tonuna hiçbir şekilde tahammül edemiyorum, ayrıca tonlamasında da sorun var gibi. onun dışında baya poncik bir görünüme sahip, italyan kızlarına benziyor, hoş.
  • flash tv kapanmadıysa yeri orası olan "oyuncu".
  • bu memlekette önüne gelen neden dizi oyuncusu olmak için diretiyor anlamıyorum, danstan devam etseymiş keşke.
  • ablam kusura bakma da oyunculuk hiç olmuyor be. sen danstan devam mı etseydin güzel güzel
  • çok tatlı hatun. ayrıca çok sade oynuyor ve bu hiç de kolay bir şey değil.
  • internetteki profilini kim yazdıysa "ciddi" manyağı yapmış. mümkünse dilbilgisine hakim birine yazdırmasını tavsiye ettiğim oyuncu.
  • tatlı bir hanımefendi kesinlikle. yiğidi öldür hakkını yeme. ama çok kötü bir oyuncu ve ses tonu fazlasıyla kulak tırmalıyor. biyografisine baktım; dans bölümü mezunuymuş. esas sorun bu değil bence, yetenek işi birazda. yalnız ilk dizileri, filmleri berbat olup da sonradan üzerine düşüp daha iyi performans sergileyenleri de gördü bu gözler. ama bu hanımefendi de sürekli geriye giden bir ibre var.
    dizi(bkz: çatı katı aşk) biterse ki biteceğine eminim, birinci sebep kendisinin yeteneksizliği, ikinci sebep senaryonun klişeliği olacaktır.
  • her gördüğümde bu kız nasıl ekran yüzü olmuş diye sorduran tip
  • bu kızı çirkin bulan bir tek ben miyim bildiğin frida bu oyunculukta sıfır iyi bi yerden torpili var galiba diye düşündürüyor
  • güzel olduğu kadar oyunculuk yeteneği olmayan hanımefendi.

bir üstteki entry'de "bu kadar övenler, arkadaşları falan sanırım" denmiş, keşke arkadaşı olup övebilseydim, en azından kendisiyle bir kahve içerek güzelliğine yakından tanık olmak isterdim.
hesabın var mı? giriş yap