şükela:  tümü | bugün
  • şimdilik ankaralı müzisyen. hacettepe üniversitesi ankara devlet konservatuarı, kompozisyon sanat dalı mezunu. bölümünün verdiği eğitimle alakalı olsa gerek, bir dönem kendini epey kapatıyordu. yani müzik konusunda biraz kapalıydı. ama ne olduysa ukulele aldıktan sonra oldu herhalde. konur sokak'ta ukulele çalmaya başladı, sokağı şenlendirdi. agapi isimli grupla yunan ve balkan şarkıları çalıp söylüyor şu an. arada tek başına sahneye de çıktığı oluyor. oldukça güzel bir sesi var. arada sokakta sizi görüp selam vermekten kaçıp yolunu değiştirse de *oldukça güzel de bir insan. başarılı olacağını düşündüğüm biri, yolu açık olsun müzisyeni.
  • bir ara dinlediğim ve dinleyeceğimiz güzel ankaramızın yeni pırıltılarından. umarım artistik virüsüne kapılmaz
  • konur sokak igeme apartmanı sahaf cafe'de perşembe günleri akşama doğru sahne alan müzisyen. her hafta denk geliyorum, gerçekten yetenekli ve azimli bir isim. mavi saçlar da ona çok yakışmış. eminim, ileride kendisini daha iyi yerlerde göreceğiz.
  • aşık oldum hocama galiba. istanbul'da aşırı tatlı, şeker, muhteşem bir enerjisi olan bir keman hocası. sizi seviyorum hocaam.