şükela:  tümü | bugün
  • bilgi üniversitesi radyo televizyon bölümünden mezun, profesyonel sunuculuk adına ilerleyen eğlenceli kişi. 32.gün, medyapım, tv8 (okan bayülgen) gibi yerlerde kısa donem çalışmış, diyalog kurumundan sertifikasını almış. 2014 yazında trt'de fuar zamanı programını sunuyordu. şimdi kendi youtube kanalı olan ezgi'nin kanalı'nda eğlenceli sinema filmlerin haberlerini veriyor. daha yeni bir kanal fakat şimdiden çok sevildi, bence önü çok açık.
  • acayip derecede sempatik bulduğum youtuber
    kanalını son dönemlerde ilgiyle izlemekteyim ses tonunun inanılmaz derecede hoş ve akıcı olması vlog'larının takipçisi olmama neden oluyor
    ayrıca çizgi roman konusunda bilgili bir kadın görmek inanılmaz derecede mutlu ediyor beni umarım paylaşımlarına aralıksız devam eder..
    (bkz: severek izliyoruz)
  • youtube'da ezgi'nin kanalı isminde bir video kanalına sahip hatun kişi. sinema evreni adında bir video serisi yayınlıyormuş bu kanalda. ben kendisine wolverine hakkında hazırladığı video ile denk gelsemde bi çırpıda tüm videolarını izlemiş bulundum.

başarılı olduğunu düşünüyorum ancak şimdilik takip sayısı az kişi. bende bi güzellik yazıp kanalını burada paylaşayım.

youtube - ezgi'nin kanalı
  • kendisi ile ilgili tanımı burhan altıntop yıllar önce yapmıştır.
    5. dakika 41. saniye; https://www.youtube.com/…e2w&feature=youtu.be&t=341
    (bkz: çoğoş kız)

vakti zamanında avrupa yakasını izlediyse eğer, şöyle güzel bir video yapsa da izlesek. eski türkiyeyi, atv'nin normal insanlar için yaptığı yayınları yad etsek...
  • "insan bu kadar mı tatlı olur?" dedirten bir ablamız. game of thrones'un yeni bölümlerinden ziyade onun bölüm değerlendirmeleri ve tepki videolarını bekliyorum. *
  • burada ve kanalının kendi başlığında (bkz: ezgi'nin kanalı) gömülmesine rağmen inceleme ve yorumlarını beğendiğim youtuber(dı).

ancak şu videosunda -anıl çelikkaya'nın yokluğunda- marvel konusuna bayağı tökezlemektedir. yeni film (captain marvel) ve eski filmler hakkında yanlış bilgiler fazlasıyla mevcuttur.

keşke acele etmeseymiş de anıl'ın dönüp metni yazmasını bekleseymiş. belki iki hafta beklenirdi ama elle tutulu bir video olurdu karşımızda.
  • videolarını çok önceleri izlemeyi bıraktım. lakin şu sevgilisiyle çektiği reaksiyon muhabbetini bıraksın. ben hayatımda bu kadar antipatiklik görmedim.
  • anıl reisi beğenmeyenler olmuş. şahsen ben bu kişiyi anılın kanalından buldum. bence zaten yapmacık. ama anıl reise kopuyorum ya. kız olsa çok şeker adam. ama erkek oğlu erkek olduğum için sadece bozmamasını diliyorum.
  • uzun zamandır takp ediyorum. son videoda mutluluktan, hüzne gittim gittim geldim. arkadaşım evlilik teklifi almış gibi mutlu oldum yav!
  • kanalını beğeni ile takip ettiğim isim. bazı açılarda alison brie'ye benzetiyorum kendisini. anlattığı konuyu ilgi çekici hale getiriyor. video sürelerini de doğru ayarladığını düşünüyorum. kalitesini düşürmeden devam eder umarım.